Gospodarka » Narzędzia

Stanley, Black&Decker oraz DeWALT na Budma 2012 – fotorelacja

Stanley, Black&Decker oraz DeWALT na Budma 2012 – fotorelacja
Zobacz więcej zdjęć »
Podczas tegorocznych targów BUDMA Stanley, Black&Decker oraz DeWALT przedstawiły ofertę narzędzi i elektronarzędzi na rok 2012.
W trakcie targów „Budma 2012" marki Stanley, Black&Decker oraz DeWALT przedstawiły najnowsze, dostępne już na rynku produkty. Nowości można było nie tylko obejrzeć, ale również wypróbować pod okiem fachowca na specjalnie przygotowanym w tym celu stanowisku.

Stanley zaprezentował takie nowinki, jak: ostrza FatMax XTREME wykonane w technologii wolframowej, poziomicę FatMax z elektronicznym odczytem, dłuta FatMax z boczną krawędzią tnącą, młotek konstrukcyjny FatMax Xtreme oraz sztandarowe produkty Stanley.

Marka DeWALT przedstawiła rozszerzoną gamę elektronarzędzi XR z 3 letnia gwarancją, pilarki ukosowe, lasery samopoziomujące, tarcze diamentowe o przedłużonej żywotności oraz brzeszczoty „long life" do piły szablastej.

Na stoisku Black&Decker zaprezentowano najnowsze produkty z linii elektronarzędzi, a wśród nich: innowacyjne narzędzie wielofunkcyjne eVo 3w1, wyrzynarkę Zenit, kompaktową wiertarko-wkrętarkę EPL7I 7V Li-Ion oraz urządzenia do malowania natryskowego i gamę akumulatorowych odkurzaczy ręcznych.

Targi BUDMA 2012 odbyły się przy ul. Głogowskiej 14 w Poznaniu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »