Firma » Biznes

Stanley sponsorem teamu motocyklowego

Stanley sponsorem teamu motocyklowego
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Stanley została sponsorem wyścigowego teamu motocyklowego Yamaha POLand Position. W ramach współpracy firma będzie wspierać członków zespołu oraz brać udział w kampanii edukacyjnej „Przez sport do bezpieczeństwa”.

Firma Stanley, lider branży narzędziowej podpisał umowę sponsorską z Yamaha POLand Position. Współpraca z teamem motocyklowym rozpoczęła się od Wyścigowego Motocyklowego Mistrzostwa Polski i Pucharu Polski, które odbyło się na przełomie kwietnia i maja na modlińskim lotnisku.

Ważnym obszarem wspólnej działalności będzie kampania „Przez sport do bezpieczeństwa", której patronem jest m.in. Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Hanna Gronkiewicz - Waltz. Zadaniem projektu jest działanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa jazdy - w szczególności motocyklem, edukacja pozostałych użytkowników dróg oraz polepszenie wizerunku motocyklisty w Polsce.

„Stanley to marka z blisko 170-letnią tradycją przywiązująca dużą wagę do swojej historii oraz innowacyjności rozwiązań. Z firmą Yamaha łączą nas takie hasła, jak: niezawodność, prestiż, wyjątkowość, wytrzymałość oraz innowacyjność" - tłumaczy Andrzej Mroczek, product manager Stanley Sales and Marketing Poland. - „Projekt wspierany przez zespół wyścigowy Yamahy to niewątpliwie pomysł, który będzie służyć nam wszystkim. W tym przypadku zwiększenie świadomości, poprawa umiejętności oraz większe bezpieczeństwo na drogach bez wątpienia są celami, które warto wesprzeć."

Zespół Wyścigowy POLand Position od kilku lat wspiera działania Policji i Polskiego Związku Motorowego, mając na celu skuteczne dotarcie do użytkowników dróg. Wraz z innymi partnerami oraz Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji, POLand POSITION Team przeprowadzi ze Stanley'em kampanię promującą bezpieczną jazdę i trzeźwość za kierownicą wykorzystując pozytywny wizerunek Zespołu.
Zawodnicy Yamaha POLand Position: Przemysław Saleta, Adam Badziak, Mateusz Korbacz, Adrian Pasek, Michał Pernach, Grzegorz Szczypka oraz Artur Wielebski.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »