Technologie » AGD - RTV

Stanley świeci jaśniej

Stanley świeci jaśniej
Zobacz więcej zdjęć »
Stanley prezentuje nową linię latarek FatMax, które dzięki zastosowanej technologii LED 3W dają niezwykle intensywny, jasny i równomierny snop światła.

Firma Stanley, producent wysokiej jakości narzędzi ręcznych, wzbogaciła swoją ofertę latarek LED o nową linię FatMax Performance Aluminium Torch. Najnowsze latarki charakteryzują się klasyczną budową z ręcznym, aluminiowym uchwytem. Urządzenia te znakomicie sprawdzają się zarówno w zastosowaniach profesjonalnych, jak również podczas podróży i biwaków. Ich pomoc może okazać się nieoceniona podczas awarii samochodu czy konieczności dokonania niewielkich napraw w domu.

W latarkach aluminiowych FatMax zastosowano nowoczesną technologię diod LED 3W, emitujące wiązkę światła o strumieniu do 70 lumenów. Dzięki takiemu rozwiązaniu snop światła jest niezwykle intensywny i jasny, a także bardzo równomierny, bez charakterystycznych dla tradycyjnych żarówek kręgów i plam. Technologia LED zapewnia bardzo wysoką wydajność urządzenia, które pobiera mniej prądu niż
w rozwiązaniach tradycyjnych. Dodatkowo, dwa modele latarek wyposażone są w wskaźnik zużycia baterii, co pozwala zapobiec zaprzestaniu pracy urządzenia w najmniej oczekiwanym momencie.

Latarki FatMax Performance Aluminium Torch wykonane są z niezwykle trwałego anodowanego stopu aluminium. W efekcie urządzenia te są odporne na uszkodzenia. Dzięki systemowi uszczelek, latarki te są również wodoodporne. Wytrzymały poliwęglan, z którego zbudowana jest soczewka reflektora, gwarantuje odporność na wstrząsy i uderzenia. Wyłączone latarki FatMax łatwo odnaleźć w ciemności, co jest efektem zastosowania przez producenta 3 jasnożółtych pierścieni w przedniej, środkowej i tylnej części urządzenia oraz czwartego przy włączniku.

W celu zaspokojenia różnorodnych potrzeb klientów, Stanley wprowadził na rynek 4 rodzaje latarek FatMax:

Latarka FatMax Performance Aluminium Torch - Rechargeable - zasilana wewnętrznie wbudowanym akumulatorem. Dioda LED 3W
o mocy 70 lm.

Latarka FatMax Performance Aluminium Torch 3D - zasilana bateriami D. Dioda LED 3W o mocy 70 lm.

Latarka FatMax Performance Aluminium Torch 3AAA - zasilana
bateriami AAA. Dioda LED 3W o mocy 70 lm.

Latarka FatMax Performance Aluminium Torch 2AA - zasilana
bateriami AA. Dioda LED 3W o mocy 40 lm.

Latarki Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju. Sugerowane ceny detaliczne latarek FatMax Performance Aluminium Torch zaczynają się od 105 zł.

Informacje o firmie Stanley
Stanley (The Stanley Works, Inc.) to światowy lider technologiczny w dziedzinie produkcji narzędzi ręcznych. Firma powstała ponad 160 lat temu (1843 r.) w Stanach Zjednoczonych. Od około 1920 roku marka STANLEY jest znana na wszystkich kontynentach i należy dziś do najbardziej popularnych znaków firmowych świata. Od ponad 36 lat The Stanley Works jest notowany na giełdzie w Nowym Jorku.

W wyniku ciągłego rozszerzania i różnicowania asortymentu, The Stanley Works posiada w swojej ofercie już kilkadziesiąt tysięcy produktów. W 2006 r. pozycja rynkowa Stanley'a na świecie została dodatkowo wzmocniona przez przejęcie firmy Facom - dostawcę wysokiej jakości narzędzi dla przemysłu. W wyniku tego połączenia powstała największa grupa narzędziowa na świecie, oferująca produkty dla bardzo zróżnicowanych grup konsumentów. Produkty marki Stanley adresowane są do specjalistów z sektora budowlanego i majsterkowiczów, zaś Facom do profesjonalistów sektora przemysłowego i motoryzacyjnego.

W Polsce firma Stanley jest reprezentowana przez Stanley Sales and Marketing Poland. Pierwsze przedstawicielstwo handlowe firmy Stanley w Polsce rozpoczęło swoją działalność 15 lat temu. Od 1992 roku we Wrocławiu działa natomiast fabryka Stanley Fastening Systems Poland, produkująca elementy złączne dla Stanley Bostitch. Obecnie fabryka Stanley Fastening Systems Poland sp. z o.o. zatrudnia około 300 pracowników i produkuje ponad 15 miliardów gwoździ rocznie. Jest to największa tego typu fabryka firmy Stanley na świecie.
www.stanleyworks.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »