Gospodarka » Narzędzia

Stanley trzyma poziom – nowa poziomica Fatmax I-Beam

Stanley trzyma poziom – nowa poziomica Fatmax I-Beam
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Stanley wprowadza na rynek nowe urządzenie niezbędne przy większości prac remontowych i budowlanych – poziomicę z linii Fatmax: I-Beam.

Poziomica to narzędzie niezastąpione na każdej budowie czy podczas prac remontowych.

Znajduje zastosowanie nie tylko przy stawianiu ścian, ale także podczas montażu półki ściennej, czy wieszania karniszy. Z uwagi na swoje funkcje jest urządzeniem, którego używają zarówno eksperci, jak i domowi majsterkowicze.

Pewność, że podłoga, sufit i ściany trzymają poziom, a półka czy karnisz są odpowiednio zawieszone, można uzyskać jedynie przy użyciu precyzyjnej poziomicy. Dlatego też firma Stanley, producent narzędzi ręcznych, wprowadza na rynek nowy produkt: poziomicę Fatmax I-Beam, która znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak i na budowie.

Poziomica Fatmax I-Beam posiada lekki aluminiowy korpus z cieńszym i wyższym przekrojem dwuteowym, co zapewnia 3 razy większą wytrzymałość narzędzia. Frezowana powierzchnia pomiarowa dodatkowo wpływa na jego sztywność, a profil krawędzi typu „V" umożliwia precyzyjny pomiar ułożenia rur. Poziomica I-Beam posiada trzy solidnie zamocowane libelki otoczone elastycznymi osłonami, które absorbują wstrząsy. Osłonki te znajdują się również na krańcach poziomicy. Dodatkowy atut stanowi ergonomiczny uchwyt. Dokładność pomiaru poziomicy Fatmax I-Beam wynosi 0,5 mm/m.

W ofercie firmy Stanley znajdują się cztery długości poziomic - 60, 120, 180 i 200 cm. Do wyboru w wersji standardowej lub z magnetyczną podstawą.

Nową poziomicę Stanley Fatmax I-Beam można kupić w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju. Cena: od 100 zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »