Firma » Tax

STERNIK zarządza obiegiem faktur

Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rodziny STERNIK wybrało ObiegFaktur.pl, gotowy do wdrożenia program wspomagający zarządzanie dokumentami kosztowymi autorstwa firmy Kolibro. Wdrożenie objęło centralę w Warszawie oraz 5 oddziałów regionalnych.

- Rozwiązanie ObiegFaktur.pl znacząco usprawniło pracę z fakturami. Wyeliminowaliśmy zagrożenia wynikające z niepoprawnej obsługi faktur, tym samym ulepszając proces obiegu kosztów. Bardzo zależało nam na zdobyciu szybkiej informacji o kosztach, jakie powstają w naszych placówkach terenowych - podkreśla Sylwia Filiks, dział księgowości Stowarzyszenia STERNIK.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Głównym zdaniem systemu ObiegFaktur.pl jest automatyzacja pracy z dokumentami kosztowymi. Wszystkie oddziały mają możliwość wprowadzania skanów faktur kosztowych do systemu, informacja o nowopowstałym koszcie pojawia się natychmiast w księgowości a faktury są opisywane w sposób jednolity dla całej organizacji. System umożliwił wprowadzenie schematów akceptacyjnych, które automatyzują pracę w zakresie zatwierdzania kosztów. Każdy uczestnik procesu jest na bieżąco informowany o zadaniach do wykonania, co ułatwia pracownikom codzienną pracę. Podstawowe korzyści, płynące z wdrożenia to przede wszystkim skrócenie czasu obsługi faktury, stały i precyzyjny monitoring kosztów oraz eliminacja zagrożeń wynikających z zagubień faktury lub opóźnień w płatnościach. System został zintegrowany z aktualnie używanym rozwiązaniem finansowo-księgowym, co umożliwiło automatyczne przesyłanie danych między systemami.

- Sternik to organizacja świadoma korzyści wynikających ze sprawnego zarządzania dokumentami kosztowymi, co bardzo ułatwiło nam definiowanie zakresu wdrożenia i integracji ObiegFaktur.pl z funkcjonującym u klienta systemem finansowo-księgowym - podkreśla Beata Skura z ObiegFaktur.pl

ObiegFaktur.pl to wyspecjalizowany system informatyczny wspomagający zarządzanie dokumentami kosztowymi. Pozwala na akceptację faktury nawet w ciągu kilku, kilkunastu minut. Badanie Obiegu Faktur Kosztowych wykazało, że ponad połowa polskich przedsiębiorstw wyraża potrzebę wdrożenia rozwiązania automatyzującego pracę z fakturami kosztowymi. Pełna wersja badania dostępna bezpłatnie na stronie http://www.obiegfaktur.pl/

Informacje:

Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rodzin STERNIK jako jedyne w Polsce prowadzi placówki edukacyjne w oparciu o system edukacji spersonalizowanej i zróżnicowanej. Obecnie działają koedukacyjne przedszkola (Warszawa Wschód, Warszawa Zachód, Kraków, Poznań, Szczecin), szkoły podstawowe dla dziewcząt i dla chłopców oraz gimnazja dla dziewcząt i dla chłopców. Szkoły Sternika cieszą się wysoką renomą zarówno z uwagi na bardzo dobre wyniki edukacyjne jak i duży nacisk kładziony na wychowanie oraz współpracę rodziny i szkoły. Projekt opiera się na precyzyjnym programie wychowawczym dostosowanym do wieku i płci dzieci oraz na tutoringu (indywidualny opiekun), który pozwala na określenie i realizowanie planu wychowawczo-edukacyjnego dla ucznia. W sumie do placówek Stowarzyszenia uczęszcza przeszło 1000 dzieci z 500 rodzin. STERNIK korzysta z know-how wypracowanego w podobnych szkołach działających od kilkudziesięciu lat w 38 krajach świata. Ściśle współpracuje z Institució Familiar d'Educació z Barcelony. Więcej informacji: www.sternik.edu.pl

KOLIBRO - INTRANET & BPM EXPERTS jest wiodącą polską firmą doradczo-wdrożeniową, specjalizującą się w systemach zarządzania komunikacją wewnętrzną. Projektuje i wdraża intranetowe portale korporacyjne oraz dedykowane aplikacje do zarządzania procesami biznesowymi. Podstawową ofertę KOLIBRO stanowią dwa autorskie systemy: ObiegFaktur.pl, profesjonalny system do zarządzania obiegiem dokumentów kosztowych. oraz Kolibro Intranet Portal - pierwszy w Polsce i jeden z pierwszych na świecie gotowy do wdrożenia intranet wykorzystujący platformę SharePoint.

KOLIBRO stanowi zespół specjalistów z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w konsultingu i wdrażaniu ponad stu systemów m.in. dla: TVN, Kompania Piwowarska, Bakoma, Orlen, Operator Logistyczny Paliw Płynnych, PGE, Impuls Leasing, Leroy-Merlin, Rossmann, Stroer, Termoizolacja, Anpharm, DR Irena Eris, Estee Lauder, Budlex, Ministerstwo Sprawiedliwości - Służba Więzienna, Mazowiecki Urząd Wojewódzki i wielu innych.

Szczegółowe informacje o firmie i jej produktach można uzyskać w Internecie pod adresem http://www.kolibro.com/ poprzez e-mail: biuro@kolibro.com oraz pod numerem infolinii: +4822 251 70 79.

Dodatkowych informacji udziela:

Katarzyna Sosińska

Public Relations Manager

Kolibro Sp. z o.o.

Tel. +48 22 251 70 79

Tel. kom. 607 506 126

katarzyna.sosinska@kolibro.com

www.KOLIBRO.com | www.SharePoint.pl | www.Intranety.pl | www.ObiegFaktur.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

katarzyna.sosinska@kolibro.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »