Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Stopy pod opieką – seminarium podologiczne CLARENY

Wykłady ekspertów dermatologów i podologów, pokazy zabiegów, prezentacje profesjonalnych preparatów to elementy seminarium podologicznego, które odbędzie się 9 maja w Kosmetycznym Centrum Szkoleniowy CLARENA w Warszawie. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą Marek Siudym i Borys Czapiewski

Podologia zajmuje się profilaktyką i leczeniem zachowawczym chorób narządu ruchu, a także specjalistyczną pielęgnacją stóp. W Polsce to dziedzina raczkująca, a wykwalifikowanych specjalistów jest wciąż za mało.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Clarena, która w ubiegłym roku uruchomiła Policealną Szkołę Podologii, daje kosmetologom i kosmetyczkom możliwość zgłębienia wiedzy, organizując Seminarium Podologiczne. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich specjalistów podologów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności, a także kosmetologów chcących zdobyć nowe kompetencje. To także świetna okazja do wymiany doświadczeń. Niedzielne seminarium będzie składało się z części teoretycznej i pokazów.

Wykłady poprowadzą:

  • Magdalena Hafezi-Chojecka, podolog z wieloletnim doświadczeniem, przedstawi problemy w specjalistycznej pielęgnacji stóp spowodowane deformacją stóp,
  • Grażyna Dziekan, lekarz dermatologii, wygłosi wykład o najczęściej występujących zmianach skórnych na stopach,
  • Jerzy Wróbel, terapeuta odnowy biologicznej, powie o usuwaniu efektów obrzęków i zmęczenia stóp.

Równie interesująco zapowiadają się pokazy zabiegów. Tematem przewodnim będzie specjalistyczna pielęgnacja stóp u mężczyzn. Wyjątkowymi gośćmi, którzy poddadzą swoje stopy zabiegom, będą: aktor Marek Siudym i piosenkarz Borys Czapiewski. Panowie zdradzą, jak naprawdę jest z pielęgnacją stóp u mężczyzn w Polsce i dlaczego jest ona tak ważna. Zabiegi podczas pokazów będą wykonywane przy użyciu specjalistycznych preparatów z nowej, profesjonalnej linii Clarena PODO oraz kosmetyków niemieckiej firmy Ruck.

Informacji w sprawach organizacyjnych oraz na temat udziału w seminarium udziela:

Beata Wielgosik, Koordynator Oddziału Clarena Warszawa.

0-22 863 23 22 wew. 220

tel. kom. 0 603 514 475

e-mail: beata.wielgosik@clarena.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

CLARENA
http://clarena.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »