Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Strasznie Smaczny Konkurs Limito

Strasznie Smaczny Konkurs Limito
Zobacz więcej zdjęć »
Halloween odbędzie się dopiero za tydzień, ale w Stanach Zjednoczonych już trwają przygotowania do tego święta dyni, duchów i zombie. A my tymczasem ogłaszamy konkurs na STRASZNIE SMACZNY PRZEPIS z łososiem Limito i dyni :)

Zaproponuj przepis na danie z wykorzystaniem łososia LIMITO i dyni. Zrób zdjęcie potrawy i wyślij je wraz z przepisem i skanem dowodu zakupu łososia Limito do dnia 31 października 2013 roku, na adres mailowy marketing@limito.pl.

Dla zwycięzców przewidziano 3 egzemplarze „Księgi Szefów Kuchni”, w której znalazły się przepisy przygotowane przez najlepszych mistrzów kuchni w Polsce, takich jak Robert Sowa, Tomasz Deker, Marcin Budynek, Tomasz Jakubiak czy Jerzy Pasikowski. Książka ukazałasię na rynku 25 września nakładem Wydawnictwa G+J Książki.

Regulamin konkursu.

Czekamy na Wasze Strasznie Smaczne Przepisy :) Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Limito S.A.
http://limito.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »