Kultura, sztuka » Kultura

Strefa cienia i Strefa światła już dostępne

Strefa cienia i Strefa światła już dostępne
Zobacz więcej zdjęć »
Dwie książki Wiktorii Zender „Strefa cienia” i „Strefa światła” są już dostępne w postaci e-booków.

Nasza Księgarnia na początek przekazało do Księgarni eClicto dwie książki Wiktorii Zender adresowane do dorosłych czytelników. Oba tytuły: „Strefa cienia” i „Strefa światła” są już dostępne w formacie epub - podaje blog eClicto. „Strefa cienia. Trzy lata z psychopatą – historia prawdziwa” to debiut prozatorski Wiktorii Zender. Pod tym pseudonimem kryje się jedna z wielu ofiar nadal ściganego listami gończymi Eugeniusza G. Po ponad dziesięciu latach postanowiła przerwać milczenie i opowiedzieć o tym, co ją spotkało.


„W tej książce opisałam trzy lata mojego życia – pisze autorka. – Trzy dramatyczne lata, których zwieńczeniem stała się tragiczna zbrodnia. Pewnie wielu czytelnikom wyda się wręcz niemożliwe, aby jedna młoda kobieta była w stanie tyle znieść i żyć dalej. Ja żyję mimo wszystko, mimo cierpienia, upokorzenia i kalectwa. (…) Książka ta jest wynikiem kilkuletniej autoterapii, której sama poddałam się po wypadku”.

Kontynuacją „Strefy cienia” jest „Strefa światła. Walka o szczęście – historia prawdziwa”. Kiedy Ula odzyskuje przytomność, jej twarz jest straszliwie poraniona żrącym kwasem. Zrobił to człowiek, którego kiedyś kochała. Dziewczyna miesiącami balansuje na krawędzi śmierci. Przechodzi ponad 80 operacji i zabiegów. Powoli wraca do życia. Uczy się, jak sobie radzić z odmiennością, poczuciem odrzucenia, bólem fizycznym i psychicznym. Choć nikt nie wierzy, że będzie jeszcze szczęśliwa, pragnie pokonać wszelkie przeciwności losu, a może nawet – kto wie? – odnaleźć wielką miłość.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

puella

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »