Gospodarka » Żywność

Student - jak oszczędzić na jedzeniu?

Za chwilę rozpocznie się nowy rok akademicki. Pewnie wielu studentów, którzy otrzymują wyłącznie pieniądze od rodziców, zastanawia się, jak oszczędzić. Oczywiście na jedzeniu.

Bo żaden prawdziwy student nie będzie chciał oszczędzić na dostępie do internetu, imprez i innych przyjemności. Głodny student to może rzadkie zjawisko, ale student oszczędzający na jedzeniu już prędzej.

 W jaki sposób można zaoszczędzić na jedzeniu?

  • Rób zakupy w dyskontach typu Biedronka czy Lidl. To najlepszy sposób na oszczędzanie. Znajdziesz w nich wszystkie niezbędne, podstawowe produkty w dobrych cenach. Również te sygnowane logo konkretnej sieci wcale nie są gorsze od droższych, markowych produktów. Tajemnica Poliszynela mówi, że obok siebie stoją produkty tego samego producenta, tylko pod zmienioną nazwą. 
  • Naucz się robić listy zakupów. Nieplanowane wydatki, nawet na zakupy spożywcze, to często killer dla Twojego portfela. Jeśli zrobisz listę, łatwiej będzie Ci nie wydać nic poza tym, co ustaliłeś. 
  • Przeglądaj gazetki z promocjami. Może się okazać, że w sklepie, który mijasz codziennie mają ciekawe promocje. Może się też okazać, że lepiej pojechać kawałek dalej po produkty, które lubisz, a które są w atrakcyjnych cenach. Gazetki promocyjne znajdziesz tutaj.
  • Przywoź słoiki z domu. To stary, sprawdzony sposób. Jedzenie od rodziców to najlepsza opcja, aby przetrwać. Nie musisz robić własnych zakupów, poza tymi na śniadanie i kolację. Obiad zawsze możesz sobie odgrzać.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JustynaZ

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »