Moda » Odzież

Studniówka w 3 cenach

Studniówka w 3 cenach
Zobacz więcej zdjęć »
Studniówka to dla wielu osób pierwsze tak eleganckie wydarzenie w życiu. Młodzi panowie muszą ubrać garnitur, młode panie sukienkę albo równie elegancki kombinezon. Jednak zawsze elegancja wymaga poświęcenia czasu na znalezienie odpowiedniej kreacji oraz sporej sumy pieniędzy na jej zakup.

Wariant I do 300 złotych

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Mając bardzo ograniczony budżet również można znaleźć fajną kreację. Na przykład śliczną, dziewczęcą sukienkę od Pretty Littlie Things można kupić już za 76 złotych. Do tego szpilki dostępne na polandi.eu za niecałe 90 złotych, torebka od She in za 50 złotych i delikatne kolczyki od Cherry Diva za 10 złotych i wychodzi nam świetny zestaw za … 226 złotych! Do tego ładne perfumy, delikatny makijaż i można wybierać się na studniówkę.

Wariant II do 500 złotych

 

Granatowa dość bogato zdobiona sukienka będzie robić wrażenie prawdziwego dzieła sztuki chociaż pochodzi z Vestry i kosztuje 280 złotych, do tego szare szpilki Heel Fabolous od Polandi.eu za 90 złotych i srebrna kopertówka Sole socjety za 115 złotych i mamy już śliczną, elegancką kreację za całe 485 złotych. Jest średnia kwota jaką właśnie na studniówkową stylizację przeznaczają absolwentki szkół średnich.

Wariant III do 1000 złotych

 

Mając do dyspozycji 1000 złotych można naprawdę zaszaleć. Jednak w jednym wariancie stroju warto zdecydować się na klasyczną czarną suknię. Jest to zawsze idealna sukienka na takie okazje. Model Sunvary można dostać za 430 złotych, ale prezentuje się bardzo elegancko i sprawdzi się na więcej okazji niż studniówka. Do tego warto zawsze wybrać czarne szpilki, które potem można nosić również do innych stylizacji. Lakierowane czarne szpilki z noskiem od Polandi kosztować będą poniżej 100 złotych. Mily Clutch torebka w kształcie serduszka będzie nie tylko pojemnym, ale też ślicznym dodatkiem. Do tego kolczyki Overstock 83 zł i łańcuszek Dezzal za 110 złotych i mamy pełną stylizację za 878 zł. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Polandi sklep internetowy
http://www.polandi.eu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »