Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Stwórz ekologiczną pocztówkę z wakacji!

Stwórz ekologiczną pocztówkę z wakacji!
Zobacz więcej zdjęć »
Już najbliższy weekend, podczas ósmego w tym roku spotkania z cyklu „Warsztaty kreatywne dla całej rodziny”, najmłodsi goście Portu Rumia CH Auchan stworzą wyjątkowe pocztówki z wakacji. Do ich przygotowania posłużą bowiem surowce wtórne. Wstęp wolny!

Połowa wakacji już za nami. Dla tych maluchów, które odbyły już letnie wyjazdy oraz tych, które dopiero wybierają się w wakacyjną podróż, Port Rumia Centrum Handlowe Auchan przygotowało wyjątkowe warsztaty kreatywne.

W weekend 6 i 7 sierpnia mali artyści zasiądą w kąciku plastycznym w pasażu galerii handlowej, aby stworzyć ekologiczne pocztówki z wakacji. Uczestnicy zabawy poznają przy tym upcycling, czyli sztukę wytwarzania przedmiotów z materiałów wtórnych. W ruch pójdą bowiem między innymi stare gazety, guziki, patyczki czy inne przedmioty, które zazwyczaj trafiają do kosza na śmieci.

Upcyclingowe warsztaty kreatywne odbędą się w pierwszy weekend sierpnia w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 12.00 i potrwają do godziny 16.00. Udział w zabawie jest bezpłatny, a materiały zapewnia organizator. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »