Dom » Ogrody

Stwórz wiosenne kwiatowe kompozycje

Wiosna zachwyca nas rozkwitającymi drzewami, krzewami i wielobarwnymi kwiatami! Chcesz wprowadzić radosny nastrój do swojego domu? Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza na bezpłatne warsztaty ogrodnicze. W sobotę 20 kwietnia od godziny 10.00 do godziny 13.00.

W sobotę 20 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała zagości prawdziwie wiosenny nastrój. Stanie się tak dzięki wyjątkowemu wydarzeniu – ogrodniczym warsztatom. Niepowtarzalne roślinne dekoracje powstaną w dostępnych na miejscu ozdobnych szufladkach, doniczkach z kory oraz drewnianych koszykach. W tych naturalnych pojemnikach uczestnicy będą mogli umieścić sadzonki kwiatów ogrodowych, wśród których będą między innymi lubiane przez miłośników zieleni bratki, niezapominajki, prymulki i inne popularne wiosenne kwiaty. Kompozycje będzie można dopełnić ozdobami w kształcie motyli, kwiatów czy konewek. Wiosenne kwietne dekoracje będzie można zabrać do domu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała do udziału zaprasza wszystkich chętnych, niezależnie od wieku. Spotkanie to doskonała okazja, żeby spędzić czas z bliskimi oraz stworzyć naturalną dekorację, która wprowadzi wiosenny nastrój do domu lub na balkon. W ten sposób będzie można przekonać się, że urozmaicenie naszego otoczenia zielenią, wcale nie jest trudne i może sprawić wiele radości!

Kompozycje z kwiatów będzie można wykonać 20 kwietnia w pasażu Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała przy al. Bohaterów Monte Cassino 421. Zajęcia potrwają od godziny 10.00 do godziny 13.00. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »