Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Superprodukt Świata Kobiety dla kosmetyków Natura Officinalis

IV edycja konkursu „Superprodukt Świata Kobiety”, przyniosła zwycięstwo w kategorii „Kosmetyki – Pielęgnacja Ciała” linii kosmetyków naturalnych marki Natura Officinalis. W konkursie wybrano najlepsze produkty wprowadzone na rynek w okresie od 01 sierpnia 2009 do 31 lipca 2010 r.

Spośród artykułów zgłoszonych do konkursu, jury nagrodziło najlepsze w 6. kategoriach.

Produkty zgłoszone do konkursu "Superprodukt Świata Kobiety 2010" były testowane i oceniane przez jury składające się ze znanych ekspertów i trendsetterów. Byli wśród nich: redaktor naczelna Wanda Biernacka-Conrad (przewodnicząca jury), prof. Wojciech Drygas (kardiolog z Instytutu Kardiologii w Warszawie), dr Anna Lewitt (dietetyk), Joanna Chatizow (kosmetolog), Izabela Zaleska (Dyrektor Wydawniczy Pism Kobiecych Poradnikowych Wydawnictwa Bauer a także aktorki: Grażyna Wolszczak oraz Katarzyna Zielińska.

Marka Natura Officinalis należy do polskiej spółki Nowe, która debiutowała na rynku w grudniu 2009. Natura Officinalis to linia kosmetyków, których w 98% stanowią składniki naturalne. Produkty przeznaczone są do pielęgnacji różnych rodzajów skóry i do radzenia sobie z różnymi jej problemami. Bogate w naturalne ekstrakty i substancje odżywcze kremy do twarzy, balsam i masło do ciała, powstały na bazie wyciągów z 3 zbóż: owsa, pszenicy i jęczmienia. Do konkursu zgłoszono 5 kremów do różnego typu cery: nawilżający, odżywczy, matujący, zapobiegawczy i do skóry dojrzałej oraz masło i balsam. Jury oceniało zarówno skład produktów, jak i walory użytkowe oraz rodzaj opakowań.

www.naturaofficinalis.com

Informacji udziela: Anna Grabowska, anna.grabowska@nowegroup.com.pl, + 48 728 97 11 66Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

anna.grabowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »