Gospodarka » Narzędzia

Surformy Stanley do prac wykończeniowych

Surformy Stanley do prac wykończeniowych
Zobacz więcej zdjęć »
Wszechstronne narzędzie oferowane przez firmę Stanley pod nazwą surform polecane jest do różnego typu prac wykończeniowych.

Surformy to wszechstronne zdzieraki oferowane przez firmę Stanley, producenta wysokiej jakości narzędzi ręcznych. Ich specjalnie profilowane ostrza nie wymagają regulowania, ustawiania odpowiedniego kąta, a co najważniejsze – nie trzeba ich ostrzyć. Surformy przeznaczone są do kształtowania, wygładzania, skrobania, formowania i obrabiania, podobnie jak przy użyciu pilnika lub tarnika. Na standardowe ostrze o długości 250 mm składa się 450 zębów, z których każdy działa niczym pojedyncze dłuto ustawione pod optymalnym kątem.

Surformy Stanley nadają się do większości popularnych materiałów stosowanych podczas prac wykończeniowych. Przy ich pomocy można formować drewno, sklejkę, płyty wiórowe, tworzywa sztuczne, gumę, a nawet metale – mosiądz, ołów, aluminium, miedź. Surformy posiadają korpusy wykonane z aluminium odlewanego pod ciśnieniem lub z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym. W bogatej ofercie firmy Stanley dostępnych jest 9 modeli narzędzi. Wśród nich znajdują się m.in. surformy-strugi, pilniki płaskie i okrągłe, zdzieraki. Dodatkowo do każdego modelu Stanley oferuje kilka typów łatwych w wymianie ostrzy.

Surformy Stanley
Sugerowana cena detaliczna: 55 zł

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »