Technologie » Internet

Świat najpiękniejszych kobiet

Świat najpiękniejszych kobiet
Zobacz więcej zdjęć »
Wirtualna Polska, jako pierwszy polski portal, uruchomiła witrynę poświęconą modelingowi w ujęciu kompleksowym.

Znaleźć w niej można m.in. galerie zdjęć najsłynniejszych modelek z ich biografiami, informacje ze świata mody, opisy agencji zajmujących się kreowaniem kanonów mody i urody. Internauci mogą też w serwisie tworzyć własne rankingi top modelek.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Witryna powstała z myślą o młodych kobietach zainteresowanych modelingiem. Jednak w grupie docelowej są także mężczyźni - lubiący piękne, zmysłowe kobiety oraz osoby, których pasją jest śledzenie najnowszych trendów w modzie.

W serwisie przedstawiono najsłynniejsze modelki ze światowych wybiegów - kobiety
o idealnych kształtach, potrafiące wydobyć z urody to, co efektowne i niepowtarzalne.
W menu głównym witryny znaleźć można newsy ze świata Haute Couture oraz pokazy wideo, organizowane przez takie domy mody, jak Hause Holland, Celine, Burberry, Chloe, Versace, Dior.
Przede wszystkim jednak serwis oferuje skondensowaną wiedzę na temat top modelek - ich życiorys, narodowość, wiek, wymiary, stan cywilny. Informacje uzupełnione są galeriami fotografii. W zakładkach Najpiękniejsza - Polka, Najpiękniejsza - Świat, prezentowane są gwiazdy takiego formatu, jak Alessandra Ambrosio, Tyra Banks, Anja Rubik, Naomi Campbell, Cindy Crawford czy Izabela Fontana.

„Wirtualna Polska jest pierwszym portalem, który podjął temat modelingu w tak kompleksowy sposób. - podkreśla Piotr Maślak, Kierownik Projektu. „Witryna docelowo ma stać się katalogiem, gdzie znajdą się informacje o wszystkich modelkach światowej sławy.
Planujemy także uruchomienie kategorii społecznościowej z myślą o młodych kobietach, które, marząc o karierze na wybiegu, będą mogły pochwalić się swoimi zdjęciami i profilami." - dodaje Piotr Maślak.
To właśnie z myślą o osobach, które marzą o zawodzie modela/modelki, stworzono bazę największych światowych agencji, które zajmują się pozyskiwaniem nowych twarzy oraz ich dalszą karierą.

Serwis daje także internautom możliwość oceny modelek - rankingi prezentowane są w odsłonach dziennych, tygodniowych, a w przyszłości - wszechczasów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

promo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »