Moda » Odzież

ŚWIAT SZALONYCH MOŻLIWOŚCI Z TK MAXX

ŚWIAT SZALONYCH MOŻLIWOŚCI Z TK MAXX
Zobacz więcej zdjęć »
23 marca 2016 r. wystartowała najnowsza, wiosenno-lenia kampania marki TK Maxx pod hasłem SZALONE MOŻLIWOŚCI, która zachęca klientów do poszukiwania tego co zaskakujące i nieprzewidywalne w świecie pełnym przewidywalności.

SZALONE MOŻLIWOŚCI TK Maxx odkrywają się wówczas, gdy wchodząc do sklepu po konkretny produkt wychodzimy z zupełnie innym, całkowicie nieoczekiwanym i zaskakującym. Można odwiedzić TK Maxx w poszukiwaniu szamponu do włosów, a wyjść z pełnym wyposażeniem nurka. Wystarczy, że na zakupy wybierzemy się z otwartym umysłem.

Hasło kampanii celebruje również dreszczyk emocji związany z odkrywaniem czekających w TK Maxx skarbów, których odnalezienie może przemienić się w ekscytującą przygodę o niespodziewanym zakończeniu. Od podróżowania stopem z designerską torbą weekendową w ręce, po smaczne spanie na dmuchanym materacu, dryfującym po oceanie. Właśnie takie zabawne i jednocześnie teoretycznie możliwe historie mogą okazać się efektem wizyty w sklepach TK Maxx, gdzie znane marki spotykają się z niskimi cenami, odkrywając przed klientami SZALONE MOŻLIWOŚCI.

Komentując nową kampanię TK Maxx, Deborah Dolce, Group Brand and Marketing Director, w TK Maxx powiedziała: “W czasach, gdy poziom przewidywalności zakupów jest wysoki, TK Maxx oferuje coś zupełnie przeciwnego: zaskakujące i nieograniczone możliwości. Zdajemy sobie sprawę, że dreszczyk emocji i element nieprzewidywalności są tym, co sprawia, że nasi klienci chętnie do nas wracają. Najnowsza kampania oddaje ten nastrój w niezwykle zabawny sposób.”

TK Maxx, znane marki taniej, SZALONE MOŻLIWOŚCI.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

justynaj

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »