Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Świąteczne inspiracje z Dremelem

Świąteczne inspiracje z Dremelem
Zobacz więcej zdjęć »
Z okazji Świąt Dremel wprowadził na rynek zestaw z pistoletem do klejenia „Glue Gun Hobby Set”, który oprócz pistoletu zawiera 12 wkładów kleju brokatowego w kolorach: czerwonym, niebieskim, srebrnym, złotym, zielonym i fioletowym.

Taki zestaw przyda się do różnorodnych prac dekoracyjnych (zdobienie przedmiotów z drewna, szkła i innych materiałów). Z pomocą Dremela możesz zaskoczyć rodzinę własnoręcznie wykonanymi bombkami, girlandą czy kartką świąteczną. Nowy zestaw to również pomysł na prezent pod choinkę. Oprócz kleju brokatowego, w zestawie znajdują się także wkłady bezbarwne oraz trzy dysze do wykonywania różnych wzorów i kształtów.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguBombki choinkowe - krok po kroku

Potrzebne materiały:
Jednokolorowe bombki choinkowe
Wybór wstążek i plecionek
Pistolet do klejenia marki Dremel i wkłady klejące, brokatowe
Cekiny
Niewielkie kamyczki brokatowe, cekiny

Krok 1.
Utnij wstążkę takiej długości, aby można ją było owinąć wokół bombki i aby jej końce zachodziły na siebie. Przyklej wstążkę wokół bombki. Utnij dwie długości plecionki i przyklej ją wzdłuż obu brzegów wstążki przyklejonej do bombki.

Krok 2.
Przyklej wstążkę małymi fragmentami, tak aby klej nie wysechł zanim nie dociśniesz jej do bombki. Zamiast dwóch plecionek możesz przykleić jedną, pośrodku wstążki, co pozwoli osiągnąć jeszcze inny efekt.

Krok 3.
Nanieś krople kleju wzdłuż wstążki, aby ją ozdobić cekinami i kamyczkami, które dodatkowo udekorują bombkę. Nanieś niewielkie krople kleju nad i pod dekoracją ze wstążki, dzięki czemu będzie ona jeszcze bardziej błyszczeć.

Sugerowana cena detaliczna brutto (listopad)
- pistolet do klejenia Glue Gun marki Dremel - 115 zł

Grupa Bosch jest wiodącym w świecie producentem techniki motoryzacyjnej i przemysłowej, dóbr użytkowych oraz technicznego wyposażenia budynków.Obroty przedsiębiorstwa, zatrudniającego 271 tys. pracowników, wyniosły w 2007 roku 46,3 mld euro. Na grupę Bosch składa się spółka Robert Bosch GmbH oraz około 300 spółek zależnych i regionalnych w ponad 50 krajach świata. Ta światowa sieć rozwojowa, produkcyjna i dystrybucyjna jest podstawą do dalszego rozwoju. Każdego roku Bosch przeznacza ponad 3 miliardy euro na działalność badawczo-rozwojową i zgłasza do patentu ponad 3 tys. innowacji. Przedsiębiorstwo zostało założone w Stuttgarcie w 1886 roku jako "Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki" przez Roberta Boscha (1861-1942).

Społeczno-prawna struktura grupy Bosch zapewnia jej finansową niezależność i rynkową samodzielność. Umożliwia to przedsiębiorstwu inwestowanie w znaczące projekty, które zagwarantują mu przyszłość, a jednocześnie pozwala spełniać misję społeczną zgodną z przekonaniami założyciela firmy. 92% udziałów w spółce Robert Bosch GmbH należy do Fundacji im. Roberta Boscha. Funkcje rynkowe udziałowca wypełnia instytucja powiernicza Bosch Industrietreuhand KG. Pozostałe udziały należą do rodziny Bosch i firmy Robert Bosch GmbH.

Działalność grupy Bosch w Polsce obejmuje sprzedaż części samochodowych i urządzeń diagnostycznych, sprzętu car multimedia Blaupunkt, elektronarzędzi Bosch, Skil i Dremel, urządzeń grzewczych oferowanych pod markami Junkers i Buderus, systemów zabezpieczeń i sprzętu z zakresu napędów i sterowań (Bosch-Rexroth). Ponadto w Polsce odbywa się produkcja systemów hamulcowych Bosch (w Mirkowie koło Wrocławia), a także sprzedaż i produkcja (w Łodzi) sprzętu AGD w ramach spółki Bosch-Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego (udział Boscha 50%).

Więcej informacji: www.bosch.com, www.bosch.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Robert Bosch Sp. z o. o.
http://www.bosch.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »