Gospodarka » Żywność

Świąteczne propozycje Haribo

Świąteczne propozycje Haribo
Zobacz więcej zdjęć »
Na czas Bożego Narodzenia firma Haribo przygotowała serię smakowitych niespodzianek. Żelki i pianki w świątecznych kształtach i kolorowych opakowaniach to nie tylko wyśmienity rarytas, ale również doskonały pomysł na słodki upominek lub oryginalną ozdobę choinkową.

Radosne chwile spędzone w gronie rodziny, wyśmienite potrawy, kolorowa choinka, pod którą kryją się prezenty, to tylko kilka elementów, które sprawiają, że Boże Narodzenie to dla większości z nas najbardziej wyczekiwany moment w roku. Z myślą o wszystkich wielbicielach Gwiazdki, firma Haribo przygotowała serię bożonarodzeniowych smakołyków, kształtem i wyglądem opakowań nawiązujących do tego wyjątkowego Święta. Obok znanych z poprzednich lat żelków „Weihnachts Goldbären” i „Frohe Weihnachten” oraz pianek „Chamallows Christmas” znajdziemy również dwie świąteczne nowości: kolorową mieszankę „Christmas Minis”, i „Christmas Mix” w choinkowym opakowaniu.

Bożonarodzeniowe nowości 2008

Christmas Minis to zestaw świątecznych żelków Haribo w miniopakowaniach. Kolorowe aniołki, dzwoneczki, bałwanki, bombki, czy świeczki nie tylko wyśmienicie smakują, ale również doskonale sprawdzają się w charakterze oryginalnych ozdób choinkowych oraz dekoracji świątecznych deserów. 
Opakowanie 250g kosztuje około 8,40 zł brutto.

Christmas Mix
w pudełku w kształcie bożonarodzeniowej choinki to aż 500 g wyśmienicie owocowych żelków przykrytych warstwą puszystej, śnieżnobiałej pianki. Idealnie nadają się na słodki świąteczny upominek dla bliskiej nam osoby lub dodatek do gwiazdkowego przyjęcia.
Opakowanie 500g kosztuje około 14,20 zł brutto

Pozostałe świąteczne propozycje Haribo

„Weihnachts-Goldbären” („Złote Misie Świąteczne”) to kultowe żelki Haribo w bożonarodzeniowej odsłonie. W opakowaniu, z Misiem Haribo w czapce Świętego Mikołaja kryją się żelki o smaku ananasa, maliny, truskawki, cytryny i pomarańczy. „Weihnachts-Goldbären” to idealny pomysł na prezent dla prawdziwych fanów Złotych Misiów.
Opakowanie 100g kosztuje około 3,10 zł brutto.
Opakowanie 200g kosztuje około 5,60 zł brutto.

„Frohe Weihnachten” („Wesołych Świąt”) to owocowe żelki ukryte w opakowaniu w barwach świątecznej choinki z Misiem Haribo w czapce Świętego Mikołaja. Żelki mają symboliczne kształty: bałwanka, świecy, choinki, dzwonka i mikołajowego buta. Z pewnością podbiją serca małych i dużych łasuchów. 
Opakowanie 200g kosztuje około 5,60 zł brutto.

„Chamallows Christmas” („Świąteczne pianki”) czyli puszyste różowe pianki Haribo ukryte w opakowaniu przypominającym bożonarodzeniową skarpetę na prezenty. Doskonałe na drobny smakowity upominek, dla wszystkich dziewczyn – wielbicielek lekkiej słodyczy.  
Opakowanie 250g kosztuje około 8,10 zł brutto.

„Merry Christmas” („Wesołych Świąt”) to smakowite owocowe żelki w kształcie symboli Bożego Narodzenia. Dzięki eleganckiemu opakowaniu, kształtem przypominającemu worek Świętego Mikołaja doskonale sprawdzają się, jako gustowny, a zarazem smakowity prezent dla dużych i małych Pań.
Opakowanie 300g kosztuje około 8,40 brutto.


Informacje o firmie Haribo:
HARIBO to istniejący od 1920 roku producent żelków, pianek i gum rozpuszczalnych znanych na całym świecie. W swojej ofercie ma kilkaset rodzajów produktów HARIBO, pianek Marshmallows oraz gum rozpuszczalnych MAOAM o imponującym bogactwie kształtów, kolorów i smaków. Firma produkuje swoje wyroby w 18 fabrykach na świecie a jej produkty są kupowane przez dzieci i dorosłych w ponad 100 krajach. HARIBO produkuje dziennie 80 milionów Złotych Misiów. Z ich rocznej produkcji mógłby powstać łańcuch otaczający trzykrotnie ziemię! W Polsce HARIBO obecne jest od 1992 roku. Wysoką jakość produktów Haribo potwierdzają otrzymane nagrody i wyróżnienia: „Superprodukt 2005”, „Produkt Roku. Innowacja 2006”, „Złota Odznaka Jakości 2006, „Top Innowacje”, „Lider Forum 2006 i 2007”, złoty i srebrny medal DLG 2007, Oskar FMCG 2007.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »