Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Świąteczny teatr i warsztaty dla dzieci w Renomie

Świąteczny teatr i warsztaty dla dzieci w Renomie
Zobacz więcej zdjęć »
Spektakl w wykonaniu Kabaretu Młodego Widza Doroty Brzozowskiej oraz tworzenie ozdób choinkowych i własnoręczne dekorowanie bożonarodzeniowego drzewka – ostatni przedświąteczny weekend w RENOMIE będzie pełen atrakcji dla najmłodszych.

W sobotę 18 grudnia dom handlowy RENOMA zaprasza wszystkie dzieci na poziom +2 w godzinach 11.00-16.00 na interaktywne widowisko muzyczne przeplatane zabawami.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Spektakl „Marzenia do spełnienia" to barwna historia podróży dwojga dzieci, Toli i Jasia, które poszukują krainy świętego Mikołaja. Towarzyszy im Chochlik Mago. Podczas tej niesamowitej podróży dzieci spotykają nietypowych przyjaciół i przeżywają różne przygody. W podróży wezmą udział również... wszyscy widzowie! To oni wyruszą razem z aktorami na Poszukiwanie Krainy Spełniających Się Marzeń, na wyprawę pełną niezwykłych niespodzianek, zabawnych sytuacji, tańca, śmiechu i muzyki. Wystarczy puścić wodze fantazji i dać się porwać przygodzie!

Wielką atrakcją przedstawienia jest pokaz figur balonowych w wykonaniu Doroty Brzozowskiej znanej z programu „Mam talent". Pani Dorota w błyskawicznym tempie tworzy niesamowite postaci z balonów, a dzieci odgadują tworzone figury i otrzymują je w prezencie - wśród figur znajdzie się oczywiście św. Mikołaj. Dzieci nie tylko będą śpiewać piosenki z aktorami i odgadywać zagadki - spektakl uczy właściwych postaw w relacjach międzyludzkich, pozwala rozwinąć wyobraźnię, kulturę żywego słowa oraz pokazuje zasady savoir-vivre'u. Przez cały czas trwania imprezy, dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach plastycznych - będą malować, rysować, wyklejać i lepić z plasteliny wszystko, na co mają ochotę. Na każdego będzie czekać Śnieżynka, która profesjonalnie pomaluje buzie i rączki odważnych milusińskich.

W sobotę przedświąteczną atmosferę zapewni także koncert chóru Politechniki Wrocławskiej, który w swym repertuarze uwzględnił polskie kolędy i pastorałki. Na bożonarodzeniowy koncert zapraszamy na poziom +3. W niedzielę 19 grudnia zapowiada się ciąg dalszy świątecznej zabawy. Tego dnia w godzinach 11.00-14.00 na poziomie +2 animatorki poprowadzą kolejne warsztaty z cyklu „RenoMA Dizajn". Tym razem dzieci przygotują ozdoby choinkowe i własnoręcznie udekorują nimi specjalnie przygotowaną choinkę. Na miejscu czekać będą wszystkie materiały i ozdoby, potrzebne do przygotowania ozdób. Spotkania „RenoMA Dizajn" są prowadzone w trybie otwartym, a dzieci mogą w każdym momencie przyłączyć się do zabawy, ale także zrezygnować z niej. Warsztaty prowadzą Magdalena Kreis i Natalia Romaszkan. Udział we wszystkich zajęciach organizowanych przez RENOMĘ jest bezpłatny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

izastraczek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »