Technologie » Internet

Światowe trendy w Polsce: widget side-tab do obsługi klienta online

Wirtualny Doradca jako kontekstowy bezinwazyjny widget dostępny dla każdej strony WWW.

InteliWISE rozszerza sposób prezentacji swoich Wirtualnych Doradców, aplikacji wspomagających obsługę klienta na WWW. Wirtualny Doradca, inteligentne oprogramowanie dostarczane przez InteliWISE jest dostępne teraz także jako widget uruchamiany z bocznej zakładki. Rozwiązania tego typu (tzw. side-tab widgets) cieszące się dużą popularnością na świecie, wchodzą na rynek polski. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Poprzez obecność w bocznej zakładce, dostępnej na każdej podstronie, Wirtualni Eksperci InteliWISE w przyjazny i nieinwazyjny sposób asystują non-stop internaucie odwiedzającemu serwis, będąc w każdej chwili do jego dyspozycji.

Użytkownicy mają dostęp do intuicyjnego narzędzia, które wspomaga obsługę klientów oraz zbiera ich opinie. W momencie, w którym pojawia się potrzeba zasięgnięcia informacji o produkcie, skontaktowania się ze sklepem czy bankiem, znalezienia czegoś w serwisie, wyjaśnienia wątpliwości zaistniałych np. podczas wypełniania formularza lub dokonywania transakcji… jednym kliknięciem wywołuje się wirtualnego asystenta ‘czekającego’ cały czas na nasze pytania w bocznej części ekranu.

Wdrożenie tego typu z powodzeniem zastępuje wewnętrzną wyszukiwarkę, a także mapę serwisu, sekcję FAQ oraz – co najważniejsze - dział obsługi klienta. Ponadto, efektywnie działa w obie strony – skutecznie pomaga i informuje klientów, jak również zbiera informacje zwrotne od nich, co wykorzystuje się do optymalizacji serwisu, zarówno pod kątem marketingowym, jak i biznesowym.

Rozwiązanie, proponowane obecnie na rynku polskim przez InteliWISE, jest innowacyjnym i szybko zyskującym popularność na całym świecie sposobem na prezentowanie i funkcjonowanie aplikacji wspierających sprzedaż i obsługę klientów online (side–tab widgets). Łatwo i w każdej chwili dostępni wirtualni doradcy, z którymi można rozmawiać niemalże tak samo, jak z pracownikiem call center, którym zadaje się zwyczajnie brzmiące pytania, zamiast wpisywać ciąg słów kluczowych w oknie wyszukiwarki i zastanawiać się, czy na pewno zostały dobrze dobrane… są celną odpowiedzią na informacyjne potrzeby rynku i społeczeństwa – mówi Marcin Strzałkowski, CEO InteliWISE.

Side-tab widget, proponowany przez InteliWISE, poszerza możliwości Wirtualnych Doradców oraz użytkowników korzystających z tego oprogramowania nie zakłócając w żaden sposób użyteczności samego serwisu. Zakładka jest widoczna, ale nie przeszkadza, natomiast po kliknięciu rozszerza się udostępniając internaucie pełną funkcjonalność Wirtualnego Asystenta.

Wykorzystywanie inteligentnych wirtualnych asystentów w serwisach WWW odpowiada dążeniom wyszukiwarek internetowych do umiejętności adekwatnego odpowiadania na zwyczajne pytania internautów, a nie tylko zapytania złożone z odpowiednio dobranych fraz kluczowych. Dziś liczy się szybkość, celność i dostępność informacji, oraz łatwość komunikacji. Wszystko to zapewnia Wirtualny Doradca instalowany w serwisach internetowych, nieinwazyjnie asystujący użytkownikom z bocznej zakładki…

http://www.inteliwise.com 

http://www.wirtualnydoradca.pl   

InteliWISE - lider rozwoju oprogramowania optymalizującego obsługę klienta, transakcje online oraz marketing internetowy. Dostawca innowacyjnych rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji: Wirtualny Doradca, interaktywne multimedialne FAQ, Wirtualny Sprzedawca… Wdrożenia InteliWISE bazują na sieciach neuronowych, technologii NLP, dynamicznej animacji obrazu i wielojęzykowej syntezie mowy. Pomagają uatrakcyjnić strony WWW, zwiększyć sprzedaż, budować pozytywne relacje z klientem oraz zmniejszać koszty jego obsługi.InteliWISE to jedyna spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych rynku New Connect posiadająca zespół w Dolinie Krzemowej. Firma wspierana jest strategicznie przez Intel Capital, jej akcjonariuszem jest Grupa Asseco. Wśród kluczowych klientów są m.in.: Comcast Corporation, Kraft Foods, PLL Lot.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

netafora

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »