Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej w Centrum Serenada!

W sobotę 17 marca, w godz. 11.00 – 16.00 w Centrum Serenada na Placu Sympatii odbędzie się świętowanie Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej.

W sobotę 17 marca, w godz. 11.00 – 16.00 w Centrum Serenada na Placu Sympatii odbędzie się świętowanie Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej. Z tej okazji krakowski odział Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii przeprowadzi przeglądy stomatologiczne, konsultacje higieniczne, porady stomatologiczne oraz  prelekcje dla dzieci i dorosłych.

Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej to międzynarodowe wydarzenie, które jest przeprowadzane co roku w celu uświadamiania, jak ważne jest zdrowie jamy ustnej oraz jaki wpływ ma zdrowie zębów na cały organizm człowieka. Nie brakuje również porad o prawidłowej higienie jamy istnej i zdrowych nawykach żywieniowych.

Podczas akcji takich jak Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej w Centrum Serenada odbywających się na całym świecie, pacjenci i słuchacze mają okazję wziąć udział w licznych prelekcjach czy badaniach przesiewowych. Z tej okazji niejednokrotnie organizowane są również marsz, biegi i koncerty, a także inne atrakcje organizowane przez towarzystwa dentystyczne należące do Światowej Federacji Dentystycznej.

 

Centrum Serenada

Al. gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 KrakówRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 117975 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )