Kultura, sztuka » Kultura

Świetlica pełna marzeń

Marzeniem uczniów szkoły podstawowej nr 302 w Zagórzu była nowoczesMarzeniem uczniów szkoły podstawowej nr 302 w Zagórzu była nowoczesna i funkcjonalna świetlica. To życzenie postanowiła spełnić firma Adgar Poland wraz z partnerem DM Building.

W ramach projektu 20 życzeń na 20-lecie Adgar Poland zaplanował 20 społeczno-charytatywnych akcji na terenie całej Warszawy. Odnowienie świetlicy SP 302 w Zagórzu była 9 z rzędu zrealizowaną akcją. W szkole funkcjonującej przy oddziale dziennym Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii uczą się dzieci w wieku od 8 do 13 lat z zaburzeniami zachowania i emocji, fobią szkolną, zagrożeniem niedostosowaniem społecznym, spektrum autyzmu oraz zaburzeniami rozwoju psychicznego. Podczas remontu ekipa skupiła się głównie na reperacji ścian i ich malowaniu, odnowieniu podłogi oraz zamontowaniu nowej instalacji elektrycznej. Stara, wysłużona tablica została zastąpiona przez funkcjonalny whiteboard. Podczas całego procesu dużym wsparciem była firma DM Building, na co dzień partner Adgar Poland, realizujący m.in. budowę ogólnodostępnego amfiteatru, powstającego przy budynku Adgar BIT na warszawskim Mokotowie. 

 

,,Współpracując z Adgar Poland mamy możliwość realizacji niecodziennych projektów, takich jak na przykład budowa ogólnodostępnego amfiteatru na Biznesowym Mokotowie. Kiedy pojawił się pomysł przyłączenia się do obchodów 20-lecia firmy Adgar w Polsce i okazało się, że mamy szansę poprawić codzienność innych dzięki spełnieniu marzenia o nowej świetlicy nie wahaliśmy się ani chwili. Cieszymy się, że przypadł nam udział w tym przedsięwzięciu i swoją pracą mogliśmy się przyczynić do pojawienia się uśmiechu na dziecięcych twarzach.’’- mówi Paweł Majewski, Prezes Zarządu DM Building.

 

Świetlica zmieniła swoje oblicze i zyskała przyjemny, jasny wygląd. 

 

‘’Kiedy dowiedzieliśmy się, że dzieciaki marzą o nowej świetlicy, nie potrafiliśmy przejść obok tego życzenia obojętnie. Bardzo pomogła nam firma DM Building, która podjęła się metamorfozy świetlicy. Cudownie mieć takich partnerów, podwykonawców, dobrych ludzi wokół siebie. Razem możemy więcej!’’ – Angelika Rąpała, Marketing and Social Media Manager, z Adgar Poland.

 

Nie jest to pierwsze zadanie, z jakim mierzyli się pracownicy Adgar Poland. Ramię w ramię ze swoimi klientami, partnerami i przyjaciółmi walczą o lepsze jutro potrzebujących już od początku tego roku. Cała historia zaczęła się od specjalnie zaprojektowanych koszulek, które zostały wystawione na aukcję charytatywną. W hołdzie ekologii zbierano rośliny, aby znaleźć im nowy dom, sadzono nowe drzewa oraz sprzątano śmieci w biznesowej dzielnicy stolicy. Zorganizowano także wyprawkę dla potrzebujących pań i dzieci z Domu Samotnej Matki. Adgar Poland przygotował również m.in. serię wyzwań sportowych z których cały dochód został przeznaczony na cele charytatywne, warsztaty jogi, akcję krwiodawstwa czy sprzątanie magazynu z jedzeniem oraz układanie kostki w boksach schroniska dla zwierząt. W ramach kolejnej już akcji, zachęcano do rejestracji do bazy dawców komórek macierzystych. 

 

‘’Życzenia, które spełniamy są zgodne z kluczowymi wartościami jakimi kieruje się Adgar Poland. Bardzo ważne są dla nas długofalowe relacje, dbałość o środowisko, promowanie aktywnego stylu życia, innowacyjność czy rodzina. Swoją aktywnością chcielibyśmy pokazać, że pomoc nie kończy się na samym finansowaniu a zainspirować innych do czynienia dobra’' – podkreśla Angelika Rąpała.

 

 

 

Adgar Poland jest długoterminowym właścicielem nieruchomości biurowych. Firma funkcjonuje na rynku izraelskim, kanadyjskim i belgijskim, w Polsce obecna od 1999 roku. Do tej pory Adgar koncentrował się na rynku warszawskim, gdzie posiada bogate portfolio najwyższej klasy budynków biurowych na Mokotowie i Ochocie, m.in. Adgar Park West i Kompleks Adgar Plaza. Od 2018 r. wszystkie obiekty w portfolio podlegają ekologicznej certyfikacji. Adgar Poland pozostaje pionierem w tworzeniu unikatowych rozwiązań w przestrzeni biurowej, przyjaznych najemcom i sprzyjających ich biznesowemu rozwojowi. Firma rozwija własne koncepty Brain Embassy i BeYOURSeLF, których elastyczna i kreatywna przestrzeń redefiniuje tradycyjny model wynajmu biur i spotyka się z dużym zainteresowaniem najemców. Adgar Poland samodzielnie zarządza własnymi obiektami, przekształcając je w ekologiczne budynki, wyposażając w innowacyjne technologie i stawiając na długofalowe relacje ze swoim najemcami. Celem firmy jest dalszy rozwój poprzez realizację nowych projektów i zakup kolejnych nieruchomości, także w innych dużych miastach kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mariel & Haan Communications
http://www.marielhaan.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »