Rozrywka i wypoczynek » Święta

Święto Kobiet w Parku Handlowym Auchan Bielany

Święto Kobiet w Parku Handlowym Auchan Bielany
Zobacz więcej zdjęć »
Dzień Kobiet już w najbliższą sobotę. Panowie mają doskonałą okazję, aby zrobić swoim ukochanym miłą niespodziankę. Panie mogą także sprawić prezent sobie same, tym bardziej że w Parku Handlowym Auchan Bielany wybrane sklepy przygotowały dla kobiet oferty specjalne.

Dzień Kobiet to jedna z tych okazji, kiedy każda kobieta powinna być radosna i rozpromieniona. Powodem do szczęścia mogą być zarówno podarunki otrzymane od panów, jak również prezenty, które panie sprawią sobie same. Prawdziwą skarbnicą upominkowych pomysłów jest Park Handlowy Auchan Bielany przy ul. Francuskiej. 

W najbliższą sobotę na terenie galerii będą obowiązywać promocje przygotowane przez poszczególne sklepy i punkty usługowe. Na przykład w salonie SWISS z okazji Dnia Kobiet będzie można kupić wszystkie zegarki o 10% taniej. Atrakcje dla klientek zapowiedziało także biuro podróży EXIM TOURS: każda kobieta, która wykupi 8 marca wczasy, otrzyma prezent-niespodziankę. Tego dnia w poszukiwaniu ofert specjalnych warto zajrzeć również do sklepów NEW YORKER oraz CARRY, ponieważ wybrane modele ubrań będzie tam można kupić nawet o 70% taniej. Po zakupach warto pójść do restauracji lub kawiarni. Aromatyczna kawa i pyszny deser – na przykład w Cafe Toffino – umilą wspólne świętowanie i romantyczne rozmowy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »