Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Świętuj zakończenie roku szkolnego i odbierz nagrodę!

Warto pochwalić się świadectwem szkolnym i otrzymać bon na zakupy! Uczniowie, którzy 22 czerwca odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Hetmańska ze świadectwem szkolnym za rok 2023/2024, będą mogli otrzymać bon na zakupy w wybranych sklepach centrum handlowego.

Czy zakończenie roku szkolnego może być jeszcze bardziej radosne? Jak najbardziej! Warto docenić uczniów za trud, jaki włożyli w naukę w szkole. Niespodziankę dla uczniów przygotowało Centrum Handlowe Auchan Hetmańska.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W sobotę 22 czerwca każdy uczeń, który odwiedzi Centrum Handlowe Auchan Hetmańska w towarzystwie rodzica lub innej osoby pełnoletniej, a następnie w specjalnym punkcie okaże świadectwo szkolne za rok 2023/2024, będzie mógł otrzymać bon o wartości 30 zł na zakupy w wybranych sklepach centrum handlowego.

Wakacyjny bon będzie można zrealizować wyłącznie w dniu akcji, czyli 22 czerwca.

Punkt wydawania bonów znajdujący się w pasażu będzie czynny od godziny 11.00 do 17.00. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ liczba nagród jest ograniczona!

Wydarzenie odbędzie się 22 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (2)

  • avatar
    ~Natalia Hofman 2024-06-21 18:53:09

    Czy ta akcja odbędzie się tylko i wyłącznie na hetmańskiej

  • avatar
    ~Natalia Hofman 2024-06-21 18:52:21

    Czy to odbędzie się tylko na ul chetmanskiej.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »