Moda » Odzież

Świętujemy imieniny Olimpii w Porcie Łódź

W sobotę 17 grudnia serdecznie zapraszamy na pokazy mody z okazji imienin sklepu Olimpia. Prezentacji aktualnej kolekcji znanej łódzkiej marki towarzyszyć będą quizy dla klientów oraz losowanie kuponów rabatowych.

Seria pokazów mody rozpocznie się o godz. 14:00. Podczas części odsłon prezentacji aktualnej kolekcji marki Olimpia dokonają profesjonalne modelki.

W wybranych pokazach na wybiegu pojawią się klientki sklepu i łódzkie osobistości. Tego dnia dla klientów marka Olimpia przygotowała wiele atrakcji, w tym quiz z nagrodami oraz losowanie rabatów.

Firma Olimpia to przede wszystkim długoletnia tradycja, wysoka jakość oraz wysublimowany gust. Jej produkty cechuje wysoka jakość i elegancki krój. Tworzone są z najlepszych gatunkowo przędz, sprowadzanych z Francji i Włoch. Zespół wykwalifikowanych projektantów i stylistów tworzy każdy model z pasją, dbając o najdrobniejsze szczegóły. Głównie dlatego ubrania Olimpii łatwo komponują się w harmonijne zestawy, tworząc klasyczne kompozycje.

Więcej informacji o wydarzeniach w Porcie Łódź znajduje się na stronie internetowej www.portlodz.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »