Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Świętujemy Światowy Dzień Czekolady

Przed nami najbardziej smakowite święto, czyli Światowy Dzień Czekolady! Z tej okazji Centrum Handlowe Auchan Swadzim przygotowało dla odwiedzających wiele smakowitych niespodzianek. W programie rodzinne warsztaty i degustacje, a także konkursy. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 13 kwietnia.

Czekolada to jeden z najbardziej lubianych smakołyków. Powstaje z odpowiednio przygotowanego ziarna kakaowca i w zależności od rodzaju zawiera dodatki, jak cukier, tłuszcz czy mleko. Czekolada doczekała się swojego święta. Światowy Dzień czekolady obchodzimy 12 kwietnia, ale warto świętować je dłużej i korzystać ze słodkich przyjemności! Kolejnego dnia, w sobotę 13 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Swadzim na odwiedzających czeka wiele czekoladowych niespodzianek.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Słodkie rodzinne warsztaty

Dzieci i rodzice będą mogli wspólnie ozdobić czekoladowe babeczki. Powstaną fantazyjnie udekorowane smakołyki, które będzie można potem zabrać do domu. To doskonała okazja, aby wspólnie spędzić czas i znaleźć inspiracje do przygotowywania domowych słodyczy! Przygotowane smakołyki będzie można zjeść na miejscu lub zabrać do domu.

Na wszystkich łasuchów będzie czekała niespodzianka – czekoladowa fontanna, w której będzie można zanurzać smakowite kawałki owoców oraz waflowe pałeczki i w ten sposób świętować smakowite święto, jakim jest Dzień Czekolady!

Czekoladowe upominki

Dodatkowo w czasie wydarzenia za zakupy w sklepach centrum handlowego będzie można otrzymać upominki. Każdy kto zrobi zakupy za kwotę od minimum 50 do 100 złotych, będzie mógł otrzymać 30 kuponów z 20 proc. rabatem na kawę i ciastko oraz pyszne praliny.  Zakupy powyżej 101 złotych będą nagradzane kosmetykiem o przyjemnym czekoladowym zapachu, który z pewnością sprawdzi się podczas domowych rytuałów piękna.

Czekoladowe spotkanie odbędzie się 13 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Swadzim przy ulicy Św. Antoniego 2 w Swadzimiu. W wydarzeniu będzie można wziąć udział od godziny 12.00 do godziny 17.00. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »