Rozrywka i wypoczynek » Święta

Święty Mikołaj w CH Europa II w Nowym Sączu

Święty Mikołaj w CH Europa II w Nowym Sączu
Zobacz więcej zdjęć »
Już w najbliższą niedzielę 5. grudnia do CH EUROPA II w Nowym Sączu przybędzie św. Mikołaj. Od samego południa na dzieci będzie czekać wiele atrakcji m. in.: pamiątkowe zdjęcia ze św. Mikołajem, konkursy z nagrodami i kącik bożonarodzeniowych zabaw.

Wszystkie dzieci, które w najbliższą niedzielę, 5. grudnia, odwiedzą CH EUROPA II w Nowym Sączu będą miały okazję spotkać się i porozmawiać ze św. Mikołajem.

Ulubieniec najmłodszych zasiądzie na swoim honorowym miejscu przy fontannie i w godzinach od 12.00 do 18.00 zaprosi najmłodszych do bezpłatnej fotografii. W godzinach akcji będzie działać Poczta Świętego Mikołaja, którą mogą wykorzystać rodzice aby ich dzieci w godz. od 16.00 do 18.00 mogły otrzymać prezenty z rąk samego św. Mikołaja.

Towarzyszące św. Mikołajowi Śnieżynki zorganizują dla dzieci konkursy i zabawy. Punktualnie o godz. 15.00 rozpocznie się konkurs na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową. Wygraną będą dwa bony o wartości 100 zł każdy, do zrealizowania w sklepie DINO Zabawki, mieszczącego się na terenie Centrum.

Informacje o CH EUROPA II PLAZA
Centrum Handlowe EUROPA II PLAZA w Nowym Sączu zostało otwarte w kwietniu 2001 roku. Klienci w samym centrum miasta mają do dyspozycji - od poniedziałku do soboty (10.00 - 20.00) i w niedzielę (10.00 - 18.00) - blisko 130 sklepów i punktów usługowych. W kompleksie przy ul. Nawojowskiej znajduje się także hipermarket Intermarche, market budowlano - dekoracyjny Bricomarche oraz market z wyposażeniem wnętrz Jysk, a przed obiektem na zmotoryzowanych klientów czeka 300 miejsc parkingowych. Na terenie centrum handlowego mieszczą się także restauracje i kawiarnie, proponujące ofertę dla amatorów różnych kuchni świata. Centrum jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Europa II Plaza
http://www.europans.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »