Technologie » Internet

Świstak.pl szykuje się na święta

1 grudnia serwis aukcyjny Swistak.pl ruszył z akcją świąteczną, mającą na celu ułatwienie użytkownikom wyboru prezentów świątecznych.

Serwis uruchomił nową kategorię „Prezenty świąteczne”, w której znajdują się propozycje upominków dla najbliższych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Jeżeli użytkownik uzna, że żaden pomysł nie spełnia jego oczekiwań, może przenieść się na stronę główną, gdzie znajdzie sprzedawców, którzy oznaczeni są ikoną „pomocnik mikołaja”. W ten sposób zostali oznaczeni sprzedawcy posiadający ciekawy i różnorodny asortyment.

Z okazji nadchodzących świąt serwis Swistak.pl stworzył, na podstawie historii transakcji, zestawienie świątecznych prezentów, które cieszą się największym zainteresowaniem użytkowników. Należą do nich:

  • Telefony komórkowe
  • Książki
  • Odzież
  • Odtwarzacze MP4
  • Słuchawki
  • Dyski HDD
  • Karty graficzne

Okres przedświąteczny to czas wzmożonego zainteresowania ofertą sklepów internetowych:  W okresie przedświątecznym odnotowujemy wzrost ruchu na stronie o 10-15% - komentuje Piotr Szymczak, Product Manager ze Swistak.pl - Liczba zapytań do wyszukiwarki rośnie ponad dwukrotnie już na początku listopada.  To potwierdza, że Polacy w tym roku nie będą czekać  na ostatnią chwilę z kupowaniem prezentów – dodaje Szymczak.

Akcja świąteczna na serwisie Swistak.pl potrwa do 31 grudnia 2009 r.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Praktycy

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »