Firma » Bankowość

Sygma Bank na wirtualnych Targach Pracy Pracuj.pl

Sygma Bank na wirtualnych Targach Pracy Pracuj.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Od 18 do 22 marca Sygma Bank prezentuje swój profil oraz oferty pracy na Wirtualnych Targach Pracy organizowanych już po raz siedemnasty przez branżowy portal Pracuj.pl.Sygma Bank już po raz trzeci bierze udział w wirtualnych Targach Pracy organizowanych przez portal Pracuj.pl. Od 18 do 22 marca można będzie zapoznać się z profilem Sygma Banku oraz ofertami pracy, kierowanymi zarówno do osób z doświadczeniem zawodowym, jak tych dopiero rozpoczynających swoją karierę.

Do uczestnictwa w kolejnej edycji przekonuje duże zainteresowanie profilem pracodawcy. Liczba unikalnych użytkowników profilu Sygma Banku w poprzedniej edycji wyniosła ponad 4 500, czemu towarzyszyło ponad 12 500 odsłon naszej strony na targach.

Udział Sygma Banku w kolejnej edycji tragów podyktowany jest chęcią dotarcia z naszą ofertą do jak najszerszego grona potencjalnych pracowników, zwłaszcza że bank stale prezentuje oferty dla pracowników obszarów sprzedaży i obsługi klientów, zaś już od kwietnia rozpocznie nabór na praktyki i staże.

Zapraszamy na targi oraz do odwiedzin naszej strony „Kariera”: http://sygma-bank-kariera.pl/

Strona targów: http://www.targi.pracuj.pl/
Profil Sygma Banku: http://www.targi.pracuj.pl/stoisko/banki-i-ubezpieczenia/Sygma-Bank_910  
Film opisujący działanie targów: http://www.targi.pracuj.pl/informacje/jak-dzialaja-targi_6

Sygma Bank > więcej informacji ( PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »