Firma » Biznes

Sylwia Bilska nowym General Manager w Edenred Polska!

Z dniem 6 maja 2019r. Sylwia Bilska objęła stanowisko General Manager w Edenred Polska - firmie będącej światowym liderem usług przedpłaconych, systemów motywacyjnych i lojalnościowych dla pracowników oraz partnerów biznesowych.

Edenred to silna, innowacyjna marka na rynku globalnym. Łączy 830.000 klientów korporacyjnych, 47 milionów użytkowników i 1,7 milionów partnerów afiliacyjnych w 46 krajach, z czego aż w 17 z nich pozostaje niezmiennie liderem świadczeń e-płatniczych dla pracowników firm. Tylko w roku 2018 Grupa Edenred zarządzała 2,5 miliarda transakcjami, głównie za pośrednictwem aplikacji obilnych, platform internetowych i kart przedpłaconych, generując ponad 28 miliardów Euro obrotu.

W Polsce, potencjał rozwoju firmy w środowisku nowych technologii i skala zasięgu naszych rozwiązań nie zostały jeszcze w pełni wykorzystane, uważa Sylwia Bilska, General Manager Edenred Polska. To właśnie moja misja, aby poprzez rozwój innowacyjnych rozwiązań digitalowych w zakresie benefitów pracowniczych zbudować przewagę konkurencyjną na rynku, a tym samym zwiększyć rozpoznawalność marki wśród potencjalnych klientów firmy.

Sylwia Bilska jest managerem, z ponad 15 letnim doświadczeniem zawodowym na rynkach rozwiniętych i rozwijających się w marketingu, sprzedaży i strategii
firm. Pełniła funkcje kierownicze dla wielu firm z branży new tech, FMCG i retail, wśród nich m.in. Avon Cosmetics, Oriflame, Philip Morris Interational, PayU oraz
Tesco Central Europe. Prawnik z wykształcenia, absolwentka MBA na Uniwersytecie w Bradford. Nagrodzona tytułem Digital Champion przez Forum Liderów Cyfrowego Biznesu.

O Edenred Polska…

Edenred w Polsce działa od ponad 20 lat. Misją Spółki jest zapewnienie kompleksowych i efektywnych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów, stawiając sobie ten sam cel: satysfakcja i przyjemne codzienne życie. Edenred Polska dostarcza bezkonkurencyjne produkty i usługi oraz szybki i niezawodny serwis w obszarach motywacji i angażowania pracowników, budowania lojalności w biznesie i zwiększania sprzedaży na rynku B2B2C. Edenred oferuje rozwiązania w ramach dwóch linii biznesowych:

- motywacja pracowników i świadczenia pozapłacowe,

-  budowania lojalności w biznesie i zwiększania sprzedaży na rynku B2B2C.

Więcej informacji o firmie na stronie www.edenred.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

edenred polska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »