Technologie » Komputery

System klasy NMS w ofercie Passusa

System klasy NMS w ofercie Passusa
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Passus wprowadziła do oferty pakiet Fluke Networks OptiView Management Suite. To jedyne w skali całej branży rozwiązanie dla inżynierów sieciowych i menedżerów, które oferuje pełny widok sieci poprzez połączenie funkcji monitorowania z mechanizmem szczegółowych analiz w czasie rzeczywistym.

Pakiet OptiView Management Suite to połączenie kompleksowych i najlepszych w swojej klasie rozwiązań firmy Fluke Networks.

W skład pakietu wchodzą aplikacje pozwalające generować widoki makro, zdalne oraz widoku z dowolnego punktu w sieci przewodowej lub bezprzewodowej. Połączenie wszystkich widoków w obrębie jednego rozwiązania zapewnia personelowi sieciowemu możliwość uzyskania pełnego widoku stanu sieci, aby szybciej wykrywać przyczyny problemów lub optymalizować wydajność sieci.

Widoki makro najważniejszych urządzeń, łączy i aplikacji są udostępniane przez wydajne narzędzie do badań i analiz OptiView Management Appliance, oprogramowanie do monitorowania, badania trendów długoterminowych i raportowania w sieci WWW OptiView Reporter oraz OptiView NetFlow Tracker, oprogramowanie umożliwiające podgląd przepływów z routerów do poszczególnych lokalizacji. 

Możliwość widoku z dowolnego punktu w sieci przewodowej lub bezprzewodowej zapewnia przenośne narzędzie OptiView Portable Network Analyzer, które można przetransportować do miejsca wykonywania testów.

W celu udostępnienia widoków zdalnych, z perspektywy użytkowników końcowych, pakiet oferuje narzędzie NetAlly® Application Advisor. Widok mikro na poziomie przesyłanych danych jest udostępniany przez narzędzia ClearSightTM Analyzer oraz Network Time MachineTM, dzięki którym użytkownicy mogą kontrolować zawartość pakietów i przeprowadzać szczegółowe analizy.

„Podstawową zaletą OptiView Management Suite jest możliwość dostosowania zawartości pakietu do codziennych zadań inżyniera sieci: monitorowania, analizowania i rozwiązywania problemów. Inżynierowie codziennie monitorują stan swojej sieci i kluczowych urządzeń oraz wykonują profilaktyczne czynności z zakresu zarządzania i sprawozdawczości" - mówi Marcin Biernot, Product Marketing Manager z firmy Passus. W przypadku wykrycia problemów inżynier sieci zajmuje się analizą: usiłuje wyizolować i usunąć problem, najpierw z własnego stanowiska, a potem, jeśli problem nadal istnieje, z takiego miejsca w sieci, w którym będzie to najskuteczniejsze.

OptiView Management Suite to jedyne dostępne rozwiązanie, które zawiera narzędzia obsługujące wszystkie te czynności w postaci jednego pakietu:

  • OptiView Management Appliance z oprogramowaniem OptiView Reporter: monitorowanie, wykrywanie trendów i sprawozdawczość z zakresu działania sieci i aplikacji;
  • NetAlly Application Advisor: aktywna analiza i monitorowanie aplikacji oraz rozwiązywanie problemów z punktu widzenia użytkownika końcowego z wielu lokalizacji oraz sieci wirtualnych VLAN;
  • OptiView NetFlow: monitorowanie danych NetFlow i IPFIX w skali całego przedsiębiorstwa do potrzeb monitorowania sieci i rozwiązywania problemów z zakresu aplikacji;
  • Network Time Machine: Monitorowanie i analiza najistotniejszych łączy i aplikacji z funkcjami wstecznego badania śladów;
  • ClearSight Analyzer: Analiza pakietów zorientowana na aplikacje oraz rozwiązywanie problemów;
  • OptiView Portable Network Analyzer: Przenośne narzędzie rozwiązywania problemów i analiz z zakresu sieci i aplikacji w dowolnym punkcie sieci.

Więcej informacji o rozwiązaniu OMS dostępnych jest na stronie: http://networks.passus.pl/produkty/produktyflukenetworks/optiviewoms.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

studio PRowokacja Agencja Public Relations
http://www.studioprowokacja.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »