Dom » Budownictwo

System podtynkowy Prevista: konkretna odpowiedź na potrzeby instalatorów

System podtynkowy Prevista: konkretna odpowiedź na potrzeby instalatorów
Zobacz więcej zdjęć »
Technika zabudowy podtynkowej zapewnia istotne korzyści przy wykańczaniu nowych łazienek lub remontach, umożliwiając elastyczną aranżację przestrzeni. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom, opracowanym wspólnie z instalatorami, system Viega Prevista zdecydowanie ułatwia i przyspiesza prace montażowe.

Produkty z linii Prevista Dry i Prevista Pure pozwalają w optymalny sposób wykonać instalację podtynkową w zabudowie suchej lub mokrej. Ponadto, innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne gwarantują szybki i bezbłędny montaż. System firmy Viega oferuje również szerokie możliwości w zakresie projektowania łazienek o nietypowym układzie lub w budynkach o różnych konstrukcjach ścian.

 

Koncepcja modułowa

Podobnie jak w przypadku produkcji samochodów, system podtynkowy Prevista oparto na koncepcji modułowej. Oznacza to, że podstawowe komponenty są identyczne w różnych modelach stelaży. Dzięki temu praca instalatora okazuje się znacznie łatwiejsza: na przykład przy montażu na ścianie lub w profilach, poprzeczki i ścienne zestawy mocujące są zawsze montowane tak samo. Dotyczy to również poszczególnych ustawień, takich jak regulacja wysokości mocowania miski ustępowej, pisuaru lub umywalki do wymaganego poziomu.

 

Wszystkie stelaże Viega Prevista o standardowej wysokości 1120 mm wyposażono w identyczną spłuczkę. Niezależnie od sytuacji montażowej, poszczególne czynności, takie jak podłączenie do sieci wodociągowej, czy ustawienie dławika przepływu wody lub zaworu do pełnego lub małego spłukiwania, są zawsze takie same. Nie tylko ułatwia to prace instalacyjne, ale także zapobiega ewentualnym błędom montażowym.

 

Dużą zaletą spłuczki Prevista jest jej kompatybilność ze wszystkimi nowymi przyciskami uruchamiającymi z serii Visign. Dzięki temu możemy dokonać wyboru najbardziej pasującego nam modelu, już po zakończeniu montażu.

 

Żółty jako kolor przewodni

Wiele czynności montażowych w systemie Prevista wykonamy bez użycia żadnych narzędzi, między innymi podłączenie zaworu kątowego do spłuczki lub ustawienie dławika przepływu wody. Wszystkie elementy montowane ręcznie mają kolor żółty, a ich instalacja jest bardzo intuicyjna. Można je rozpoznać na pierwszy rzut oka, nawet w warunkach słabego oświetlenia.

 

Proste etapy montażu

Poszczególne etapy pracy zostały znacznie uproszczone. Uniwersalne nóżki montażowe równie łatwo zamontujemy na surowej posadzce, jak i w profilu.

Montaż stelaża do ściany i regulacja głębokości nie wymagają praktycznie żadnego wysiłku - funkcjonalne rozwiązania, takie jak ścienny zestaw mocujący, zapewniają dodatkową oszczędność czasu.

 

Regulacja wysokości przyłączy wody i odpływów do umywalki i pisuaru była czasem bardzo uciążliwa. Nowe zaciski z szybką blokadą rewolucjonizują ten etap pracy, zapewniając przy tym tak samo dobrą stabilność, jak w przypadku przykręcenia na śruby.

 

Ekonomiczne rozwiązanie

Liczne ułatwienia montażowe, które wyróżniają system Prevista są wynikiem ścisłej współpracy z fachowcami i ich wieloletniego doświadczenia budowlanego. Celem firmy Viega było usprawnienie wszystkich procesów, począwszy od logistyki, przez magazynowanie, aż po samą instalację. Dzięki temu powstało rozwiązanie o wiele bardziej ekonomiczne i praktyczne niż tradycyjne systemy podtynkowe. System Prevista jest opłacalny nie tylko z punktu widzenia inwestorów, ale odciąża także firmy wykonawcze w przypadku niedoboru wykwalifikowanych pracowników.

 

Szczegółowe informacje na temat systemu Prevista są dostępne na stronie internetowej: viega.pl/Prevista

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

brandpromotions

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


części do skrzyń automatycznych audi
kup skrzynia automatyczna gm bmw w kategorii auto części samochodowe na bezpieczne zakupy sieci
drewniane zabawki edukacyjne dla chłopców
kostka edukacyjna drewniana eichhorn dżdżownica i układanka dla dzieci zabawki zł do negocjacji kraków łagiewniki borek fałęcki wczoraj
wynajem osuszaczy powietrza
Udostępniamy następujące usługi - ozonowanie mieszkania, odgrzybianie mieszkania, osuszanie pomieszczeń, osuszanie podposadzkowe, wynajem profesjonalnych urządz
optimal-osuszanie.pl

Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »