Dom » Budownictwo

Systemy odpylające do szlifowania powierzchni DeWALT

Systemy odpylające do szlifowania powierzchni DeWALT
Zobacz więcej zdjęć »
Aby uchronić profesjonalistów pracujących na budowach przed długotrwałymi problemami zdrowotnymi będącymi następstwem wdychania pyłów firma DeWALT wprowadziła na rynek dwa systemy odpylające do szlifowania powierzchni: DWE46150 i DWE46170.
Zapewnienie czystego, wolnego od pyłu i bezpiecznego środowiska pracy było celem inżynierów DeWALT konstruujących systemy odpylające DWE46150 i DWE46170 z logo Perform&Protect. Zapewniają one maksymalny odciąg pyłów tworzących się podczas prac na budowie zbierając szkodliwe cząsteczki powstające podczas szlifowania powierzchni i ograniczając rozprzestrzenianie się kurzu.

Model DWE46150 przeznaczony jest do szlifierek kątowych o średnicy tarczy 115 mm i 125 mm oraz średnicy kołnierza 44 mm. Mocuje się go beznarzędziowo, za pomocą jednego zacisku na kołnierz szlifierki. Znajdująca się na przodzie systemu żółta osłona jest przesuwana umożliwiając szlifierce pracę w rogach i przy krawędziach obrabianej powierzchni. Cena detaliczna DWE46150 to 320 zł.

Model DWE46170 pasuje do szlifierek kątowych o średnicy tarczy 180 mm. Zastosowany w nim beznarzędziowy system zaciskowy jest kompatybilny ze wszystkimi dużymi szlifierkami DeWALT. Elastyczny i trwały materiał, z którego wykonano narzędzie pozwala na dostosowanie ciśnienia na szlifierce do utrzymania kontaktu na powierzchni betonu bez pogorszenia trwałości zasysania. DeWALT poleca DWE46170 szczególnie do stosowania ze szlifierkami DWE4597 i DWE4557. Cena detaliczna DWE46170 to 610 zł.
Oba systemy, DWE46150 i DWE46170, wyposażono w uniwersalne złącze AirLock pozwalające na szybkie, bezpieczne, obrotowe podłączenie węża doprowadzającego całej gamy urządzeń odsysających pył marki DeWALT. Dzięki temu, że AirLock blokuje wąż na narzędziu, nie ma potrzeby trzymania go w ręce.

Wszystkie produkty firmy DeWALT dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »