Firma » Biznes

Systemy zamocowań termo- i hydroizolacji dachów płaskich Klimas Wkręt-met rekomendowane przez DAFA

Systemy zamocowań termo- i hydroizolacji dachów płaskich Klimas Wkręt-met rekomendowane przez DAFA
Zobacz więcej zdjęć »
Stowarzyszenie DAFA co roku wyróżnia firmy, realizujące najwyższe standardy w zakresie budownictwa oraz wiedzy odnośnie prawidłowego wykonywania i doboru materiałów na dachy płaskie oraz fasady.

W tym roku po raz kolejny w gronie rekomendowanych rozwiązań znalazły się systemy zamocowań termo- i hydroizolacji dachów płaskich Klimas Wkręt-met.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wśród wyróżnionych firm znajdują się wykonawcy dachów płaskich i fasad, a także producenci i dostawcy materiałów oraz urządzeń technik budowlanych. Każdy certyfikat DAFA jest ważny tylko przez rok, a zatem jest świadectwem aktualnie obowiązujących w firmie standardów. Ułatwia to wykonawcom dobór odpowiednich producentów, dostawców i podwykonawców w danym roku. - Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA konsekwentnie i skutecznie realizuje swój program, związany z podniesieniem kultury projektowo-wykonawczej w segmencie dachów płaskich i fasad - mówi Marcin Duzik, dyrektor sprzedaży ds. inwestycji w Klimas Wkręt-met. - Co roku poddajemy się weryfikacji w ramach członkostwa w Stowarzyszeniu. Odnowiony w tym roku Certyfikat jest dla nas solidną rekomendacją, ponieważ realizując inwestycje na najwyższym poziomie i oferując wysokiej jakości produkty, firmy członkowskie DAFA stają się przykładem dla innych. Dzięki temu nasi klienci i partnerzy biznesowi mogą dokonać najlepszego wyboru, mając pewność, że pracują z profesjonalistami.

Dachy płaskie w praktyce

Dachy płaskie są domeną obiektów wielkopowierzchniowych czy wielorodzinnych. Jedną z zalet płaskich pokryć dachowych jest ich trwałość. Zastosowanie odpowiednich materiałów w połączeniu z solidnym wykonawstwem, pozwala na wieloletnią, bezproblemową eksploatację. Oznacza to, że pod względem trwałości i niezawodności dachy płaskie nie odbiegają od innych typów dachów. Ponadto stanowią dzisiaj dodatkową praktyczną powierzchnię do wykorzystania - stają się miejscem dla pasiek czy ogrodów. W przypadku wielu obiektów są miejscem umieszczenia instalacji wentylacyjnych czy fotowoltaicznych. Najważniejszą kwestią jest jednak bezpieczeństwo, które mogą zapewnić materiały budowlane o wysokich standardach jakościowych oraz wysoki standard wykonawstwa. Najwyższa jakość oraz spełnianie wszystkich norm sprawia, że dachy płaskie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno w nowych inwestycjach, jak i tych wymagających renowacji. Potwierdzeniem wiarygodności i rzetelności biznesowej, a także świadectwem wysokiej jakości wykonawstwa oraz standardu dostarczonych i stosowanych produktów, zgodnie z obowiązujący wymogami technicznymi i prawem budowlanym, jest właśnie Certyfikat członkostwa w Stowarzyszeniu Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad - DAFA.

- Certyfikat potwierdza wysoka jakość produktów, ale także standardy współpracy na każdym etapie budowy. Jako dostawca technik zamocowań do tego segmentu prowadzimy szerokie doradztwo techniczne w zakresie zamocowań termo- i hydroizolacji dachów płaskich, począwszy od wizyty na budowie, wsparcia podczas inwentaryzacji, badania nośności, aż po dobór produktów i przygotowanie precyzyjnej specyfikacji technicznej przy użyciu profesjonalnego oprogramowania komputerowego, uwzględniającego również podział dachu na strefy wiatrowe. Dobierane są nowoczesne łączniki mechaniczne, które spełniają wszelkie wymogi, dotyczące dachów płaskich - podkreśla Marcin Duzik.

Systemy zamocowań termo- i hydroizolacji dachów płaskich w praktyce

Zarządzanie budynkiem wielkopowierzchniowym dotyczy nie tylko jego wnętrza. Bezpieczeństwo użytkowników obiektu zależy w ogromnym stopniu od stanu dachu, a zastosowanie w obiekcie nowoczesnych technologii ma na celu utrzymywanie wewnątrz obiektu prawidłowych warunków cieplnych i wilgotnościowych. Ważnym procesem osiągnięcia tego celu jest mocowanie warstwy izolacyjnej. Klimas Wkręt-met oferuje w tym zakresie tuleje LINO, które w połączeniu z wkrętami, zapewniają pełne zabezpieczenie warstw izolacyjnych. -Teleskopowe zamocowanie minimalizują ryzyko przebicia hydroizolacji, a powstała wewnątrz tulei pustka powietrzna niweluje efekt mostków termicznych - tłumaczy nasz rozmówca. - Zamocowania teleskopowe LINO przyspieszają prace, a także zapewniają maksymalnie stabilne mocowanie warstw dachu. System zamocowań LINO nie tylko sprawdzi się do mocowania nowych dachów, ale również pozwala dokonać jego renowacji podczas wymiany termo- i hydroizolacji. Produkty z tej kategorii dedykowane są dla różnych rodzajów podłoża - stalowego, betonowego i drewnianego - z zastosowaniem twardej i miękkiej termoizolacji - dodaje Marcin Duzik .

Oferta systemów zamocowań termo- i hydroizolacji dachów płaskich dedykowana jest dla różnych rodzajów podłoża do prac podczas hydroizolacji dachów płaskich. Łączniki posiadają wielowarstwową powłokę ceramiczną, która stanowi najwyższą gwarancję i solidną ochronę antykorozyjną oraz chemiczną. Takie pokrycie ceramiczne to kombinacja nieorganicznych warstw podkładowych bogatych w cynk i organicznych warstw nawierzchniowych zawierających aluminium. Wkręty do łączników dachowych Klimas Wkręt-met przeszły pozytywnie rygorystyczne testy i uzyskały pozytywny wynik odporności antykorozyjnej 15 cykli Kesternicha.





https://www.wkret-met.com



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

magdalena.wozniak@theimagine.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »