Rozrywka i wypoczynek » Sport

Szaleństwa Panny Pippi - rodzinny piknik tenisowy

W niedzielę 9 września br. na kortach tenisowych Okęcie Tennis Club w Warszawie odbędzie się pierwszy tenisowy piknik rodzinny „Szaleństwa Panny Pippi”. Dla najmłodszych i dorosłych, czeka moc sportowo-bajkowych atrakcji. Wstęp na imprezę jest wolny.

Panna Pippi zaprasza dzieci i młodzież na wspólne tenisowe szaleństwa w ramach całodniowego Pikniku Rodzinnego, który odbędzie się 9 września br. na kortach tenisowych OTC  przy ulicy Radarowej 1 (róg ul. Hynka ) na warszawskim Okęciu. 

Już od godziny 10-tej rano na rodziców i dzieci czekać będą liczne atrakcje m.in. zabawy związane z bohaterką książki, wyprawa z konikiem Pippi -Alfonso, konkursy z psotną małpką Panem Nilsonem oraz występy muzyczne uczniów Szkoły Podstawowej nr. 316 im. Astrid Lindgren w Warszawie.  

Pierwsze kroki w tenisie  i nie tylko...  

Pippi szczególnie ciepło zaprasza wszystkich początkujących na pierwsze darmowe lekcje tenisa podczas imprezy. Natomiast dzieci zaznajomione już z tym sportem zachęca do udziału w turniejach dla  grupwiekowych - czerwonej do lat 8 oraz zielonej do lat 10.

Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody niespodzianki ufundowane przez Ambasadę Szwecji oraz Partnerów wydarzenia.

Marzenie o grze w finale Wimbledonu  

Podczas pikniku jedną z głównych atrakcji będzie finał Masters cyklu turniejów Akademii Tenisowej Karoliny Woźniackiej (jednej z czołowych tenisistek na świecie) do której uczęszczają dzieci marzące o grze w najlepszych turniejach tenisowych na świecie. Możliwe, że właśnie spośród nich wyrosną przyszłe gwiazdy polskiego tenisa. 

„Serdecznie zapraszamy na piknik rodziców z dziećmi już grającymi w tenisa jak również początkującymi, aby poznały naszą bogatą ofertę zajęć. Przygodę z tenisem można u nas zacząć w każdym wieku, gdyż prowadzimy zarówno przedszkole tenisowe dla dzieci od 4 lat, jak również szkolimy dorosłych pod okiem profesjonalnych trenerów. Dziecięce i młodzieżowe talenty zachęcamy natomiast do trenowania w prowadzonej u nas Akademii Tenisowej Karoliny Woźniackiej" - powiedziała Marzena Pryzmont, właścicielka Okęcie Tennis Club  

Rodzinny Piknik „Szaleństwa Panny Pippi"  odbędzie się w niedzielę 9 września 2012r. na kortach Okęcie Tennis Club, ul Radarowa 1 (róg ul. Hynka)  w godzinach 10:00-19:00. Wstęp na imprezę jest wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Grzes33

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 9 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »