Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

SZAMPON dermena®

SZAMPON dermena®
Zobacz więcej zdjęć »
SZAMPON dermena® hamuje wypadanie włosów stymuluje odrastanie włosów do włosów osłabionych, nadmiernie wypadających Cena: ok. 28 zł (200 ml)
SZAMPON dermena® dzięki zastosowaniu opatentowanej molekuły Regen7 wzmacnia włosy, hamuje ich wypadanie i stymuluje odrastanie. Chroni skórę głowy przed powstawaniem podrażnień. Dodatek wysokiej jakości składników sprawia, że szampon dokładnie myje skórę głowy i znakomicie pielęgnuje włosy. Po jego zastosowaniu włosy stają się mocniejsze, a skóra głowy odzyskuje naturalna równowagę.

Wskazania:


  • osłabione i nadmiernie wypadające włosy
  • łagodzenie podrażnień skóry głowy, również ze współistniejącym przetłuszczaniem się włosów
  • produkt pielęgnacyjny polecany również po zakończonej chemioterapii

SZAMPON dermena®:

· hamuje wypadanie włosów

· stymuluje odrastanie włosów

· wzmacnia włosy

· chroni skórę przed powstawaniem podrażnień

· zmniejsza przetłuszczanie się włosów

· dokładnie myje skórę głowy

· znakomicie pielęgnuje włosy

· nie obciąża włosów


Najlepsze efekty osiąga się stosując SZAMPON dermena® w standardowym, codziennym zabiegu mycia włosów. Szampon przeznaczony jest do użycia ciągłego. Skuteczność SZAMPON dermena® została potwierdzona w badaniach dermatologicznych. Pierwsze efekty widoczne są już po 3-4 tygodniach codziennego stosowania.

W przypadku nasilonego wypadania włosów poleca się równoczesne stosowanie szamponu i żelu dermena®. Doskonałym uzupełnieniem kuracji pielęgnacyjnej jest również odżywka dermena®, wzmacniająca włosy i ułatwiająca ich rozczesywanie.

Produkty dermena® dostępne są w aptekach i wybranych drogeriach.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

marta.skibinska@efektpr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »