Kultura, sztuka » Kultura

Sześćdziesiąt tytułów z e-bookowo.pl

Sześćdziesiąt tytułów z e-bookowo.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Sześćdziesiąt książek przekazało nam wydawnictwo internetowe e-bookowo.pl.

Książki znajdą się w ofercie Księgarni eClicto już wkrótce, po przekonwertowaniu ich z formatu PDF na epub. Wydawnictwo e-bookowo.pl specjalizuje się w publikowaniu książek elektronicznych, w tym literatury współczesnej, fantastyki, kryminałów oraz poradników.

Wśród sześćdziesięciu tytułów przekazanych naszej księgarni są m.in. Przewodnik po świecie aniołów” i „Zapiski na chusteczkach” Katarzyny Krzan, „Cybercop” i „Upadek” Marka Roberta Falzmanna, „Aleja dziwacznych posągów” Dejana Vukićevicia, „Dożywotka” Krzysztofa Urbana.

Sporo jest również książek specjalistycznych, np. „ABC emigranta” Honoraty Chorąży-Przybysz , „Symbolika stosowana w reklamach” Marty Bluszcz, „Tanie zakupy na całym świecie” Przemysława Mielcarskiego czy „Procedury naboru pracowników” Alicji Matury.

Blog eClictoRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

puella

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »