Dom » Wnętrza

Szkło zawsze trendy

Szkło zawsze trendy
Zobacz więcej zdjęć »
Wydawałoby się, że szkło to wynalazek ostatnich stuleci, tymczasem okazuje się, że najstarsze szklane przedmioty mają ponad 9000 lat. Choć minęło już tyle czasu, szkło niewiele straciło na popularności.

Wynalezienie szkła przypisuje się fenickim kupcom. Tak jak większość genialnych wynalazków ludzkości, prawdopodobnie odkryto je przez przypadek, przy wypalaniu glinianych naczyń. Dziś szkło, w różnych formach, towarzyszy nam na każdym kroku.

W kuchni otaczamy się przedmiotami ze szkła:  korzystamy ze szklanych pojemników, misek, salaterek, dzbanków, szklanek i kieliszków. Lubimy szkło, bo od wieków jest niezmiennie modne.

Linia Amassadinho marki Nadir to zestaw szklanek, w którym producenci postawili na ciekawy design. W kolekcji Amassadinho znajdziemy szklanki do long drinków, zestaw szklanek do whisky oraz szklanki do wody. Przezroczyste, grube szkło sprawia, że każdy wieloskładnikowy koktajl w szklankach Nadir, dzięki załamaniom światła wygląda naprawdę wyjątkowo.

Marka: Nadir

Wyłączny dystrybutor: Altom

KPL. AMASSADINHO 6 SZKLANEK DO WODY 240ML 30zł

KPL. AMASSADINHO SZKLANEK 6SZT WHISKY 255ML 34zł

KPL. AMASSADINHO 6 SZKLANEK LONG DRINK 310ML 32zł

Więcej informacji znajdziesz na www.altom.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

m.gorska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »