Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Szkockie smaki w Travel Channel

Szkockie smaki w Travel Channel
Zobacz więcej zdjęć »
Mężczyźni w kilcie, dźwięki kobzy, whisky z lodem oraz potwór z Loch Ness, to pierwsze skojarzenia jakie przychodzą nam na myśl o Szkocji.

Dzięki czerwcowej ramówce Travel Channel będziecie mogli się przekonać się, że Szkocja to również tajemnicze niziny, królewskie zamki i nieprzyzwoicie pyszne jedzenie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Nieustraszony Charlie Ottley, prezenter programu „Smaki Szkocji" zwiedzi cały ten kraj od wyżyn po niziny, przez wybrzeże zachodnie po wschodnie, w poszukiwaniu niezapomnianych wrażeń oraz pieszczących kubki smakowe potraw. W menu Charliego znajdzie się szkocka kuropatwa i owsianka; dziczyzna i ostrygi. Nasz gospodarz przekona się, że obiad w Szkocji często trzeba sobie upolować. Rozpoczynając swoją Szkocką przygodę Charlie zacznie od archipelagu Hebrydy na wyspie Skye, gdzie nauczy się jak hodować ostrygi i zbierać, z imponujących zboczy Cullins, małże, potrzebne do przyrządzenia muli po marynarsku oraz spotka się z Hugh Macleodem, głową znakomitego rodu szkockiego, w jego zamku Dunvegan. Charlie uda się również w rejs na pokładzie statku czarterowanego przez rodzinę królewską,  Hebridean Princess. 


W kolejnych odcinkach żądny przygód prezenter odkryje zapierające dech w piersiach szkockie wyżyny, otrzyma lekcje tytoniowej etykiety, a także odkryje sztukę robienia ginu. Wycieczkę po wschodnim wybrzeżu Szkocji Charlie Ottley zacznie od wizyty na festiwalu teatralnym w Edynburgu. Po drodze nauczy się jak warzyć piwo i przyrządzać słynną wędzoną rybę. Na koniec odwiedzi rodzinną destylarnię whisky w Balvenie, w regionie Speyside oraz będzie musiał przygotować się do udziału w niezwykle ekskluzywnej kolacji na zamku Blair Atholl.

„Smaki Szkocji" tylko na Travel Channel!

Premierowy odcinek :

Travel Channel SD           1 czerwca o godzinie 10:00

Travel Channel HD          6 czerwca o godzinie 20:00

 

Kolejne odcinki w każdą środę czerwca o godzinie 20:00

Więcej informacji na stronie: www.travelchanneltv.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »