Firma » Praca

Szkolenia – współcześnie.

Szkolenia – współcześnie.
Zobacz więcej zdjęć »
Szkolenia dla firm to nie tylko spotkania w salkach szkoleniowych! Organizując zajęcia dla pracowników zapominamy, że mamy całkiem sporo możliwości na pobudzenie kreatywności, podniesienie poziomu wiedzy i zadowolenia z pracy.

A szkoda, bo udział w szkoleniach to jedno, a efekty po nim, to już całkiem inna sprawa.

Organizując szkolenia dla pracowników w firmach czy instytucjach warto pomyśleć także o bardziej nietypowych formach dokształcania aniżeli udział w zwykłych zajęciach w ośrodkach szkoleniowych.

W ofercie szkoleń firmowych znajdziemy między innymi:

Szkolenia e-learning

Analizy szkoleniowe

Szkolenia z wypoczynkiem

Szkolenia z imprezą integracyjną

Szkolenia e-learning to nauczanie z wykorzystaniem komputera z Internetem, co więcej tego typu szkolenia mogą odbywać się o wybranej przez kursanta godzinie i w dogodnym dla niego miejscu. Wiele firm szkoleniowych łączy tradycyjne nauczanie podczas spotkań z uczestnikami właśnie z udostępnianiem platform do powtórki materiału.

Analizy szkoleniowe służące do oceny potrzeb szkoleniowych, zarówno własnych, jak i całej organizacji czy przedsiębiorstwa. Dzięki nim zrozumiemy różne style zachowania, poznamy naturalne zachowania ludzi oraz sposób, w jaki dostosowują się oni do otoczenia. Określimy również potencjał badanej osoby, dowiemy się, jak jesteśmy postrzegani przez innych i czy nasza wizja się z tym zgadza, wytypujemy obszary do rozwoju w przyszłości oraz poznamy, co wpływa na naszą mobilizację do wykonywania danego zadania.

Warto przypomnieć, że Analizy Szkoleniowe są obecnie do wygrania w konkursie serwisu www.szkolenia24h.pl. Wystarczy wysłać krótki komentarz na konkurs@szkolenia24h.pl, za co lubią Państwo serwis szkolenia24h.pl, aby wziąć udział w losowaniu nagród.

Szkolenia z wypoczynkiem to nic innego, jak zorganizowany wyjazd, najczęściej weekendowy, podczas którego uczestnicy podnoszą swoje kwalifikacje, uzupełniają wiedzę, a czas wolny spędzają w hotelach Spa w atrakcyjnych turystycznie kurortach. Tego typu szkolenia są najbardziej pożądane przez pracowników.

Szkolenia z imprezą integracyjną w tle. W tym temacie wyobraźnia nie zna granic, a dzięki temu pracownicy firm za każdym razem dostają porcję świeżych wrażeń z profesjonalnymi szkoleniami zawodowymi. Przykładem właśnie takiego pakietu, który w ostatnich miesiącach zdobył nagrodę miasta Krakowa jest „Podróż do wnętrza ziemi”. Podczas tego wyjazdu pracownicy mają czas na szkolenia czy konferencje, a także na fantastyczną przygodę podczas gry integracyjnej w Kopalni Soli Bochnia. Inne tego typu oferty pod tym linkiem

Zachęcamy Państwa do zgłaszania własnych propozycji na „łączone szkolenia”. Wszelkie zapytania skierujemy do firm szkoleniowych. (Prosimy pisać na adres: Gosia@szkolenia24h.pl bądź admin@szkolenia24h.pl)

***
O serwisie www.szkolenia24h.pl

Serwis www.szkolenia24h.pl to obszerny, nieustannie aktualizowany portal szkoleniowy, a także unikalna baza najlepszych ośrodków szkoleniowych z całej Polski.

W czasach, gdy rynek szkoleń rozwija się coraz dynamiczniej, a oczekiwania klientów rosną z roku na rok, potrzebne są usługi wykraczające poza standardowe rozwiązania – te nowoczesne rozwiązania dostarcza serwis www.szkolenia24h.pl.

Więcej na temat konkursu pod tym linkiem

M-S-M

Grafika: Fotolia.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Goja81

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »