Technologie » Komputery

Szkolenie FEN: nowe megapikselowe kamery ACTi

Szkolenie FEN: nowe megapikselowe kamery ACTi
Zobacz więcej zdjęć »
Konsorcjum FEN zorganizowało dla swoich partnerów handlowych szkolenie, które dotyczyło nowości technologicznych w urządzeniach firmy ACTi.

W trakcie prezentacji online, swoją premierę miały najnowsze megapikselowe kamery ACTi. Zaprezentowano nie tylko zalety modeli TCM-4301 oraz TCM-5311, ale przedstawiono dowody na  niezniszczalność kamer ACM-3701 i ACM-3601. Wykazują one odporność na mechaniczne uszkodzenia mogące być wynikiem aktów wandalizmu lub pracy w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Uczestnicy szkolenia mogli więc sprawdzić jak kamery „radzą sobie" z uderzeniem gaśnicą, zamrażaniem lub przechowywaniem pod wodą. Najnowsze technologiczne rozwiązania, stosowane w produktach ACTi pozwalają m.in. na uzyskanie dobrej jakości obrazu w warunkach słabego oświetlenia (np. mechaniczny filtr podczerwieni, cyfrowa redukcja szumów czy cyfrowe spowolnienie migawki). Właśnie w kierunku poprawy parametrów wpływających na jakość obrazu przy zmiennym oświetleniu, ACTi zamierza rozwijać ofertę produktową w ciągu najbliższego roku. W dalszej perspektywie producent planuje wprowadzić także urządzenia o rozdzielczości 2, 3, 5, 10 Mpx.  

Pomiędzy uczestników szkolenia rozlosowano dwie kamery ACM-4201 z oferty ACTi. Podczas  szkolenia można było również poznać korzyści z przystąpienia do programu partnerskiego Konsorcjum FEN i uzyskania statusu certyfikowanego partnera FEN. Obecnie  partnerzy FEN - w ramach programu ACTi Not For Resale (NFR) - mogą kupić urządzenia i akcesoria ACTi z 30 lub 50 procentowym rabatem. Produkty te mogą być przeznaczone do testów, ekspozycji w miejscu sprzedaży lub do prezentacji klientom, i nie można ich odsprzedać w okresie do jednego roku od daty zakupu.  

Prezentację z przebiegu szkolenia można obejrzeć pod adresem: www.fen.pl/webex. Więcej informacji o Konsorcjum FEN można uzyskać pod adresem: www.fen.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »