Gospodarka » Żywność

Szlachetne karty podarunkowe, które dają więcej!

To już 3 edycja akcji „Szlachetna Paczka z Edenred”, do której dołączyło tysiące firm z całej Polski. I Ty wybierz w te święta karty Edenred i zyskaj miano szlachetnego pracodawcy. Takiego, który przekazuje benefity swoim pracownikom a ponadto zapewnia potrzebującym rodzinom realną pomoc.

Dzięki limitowanej edycji Szlachetnych Kart podarunkowych, wydanych przez Edenred – lidera na rynku świadczeń pozapłacowych i motywacji pracowników – każda firma może przyłączyć się do ogólnopolskiego projektu pomocy potrzebującym rodzinom. Jedna karta sprawi, że zmotywujesz pracowników, realnie pomożesz, a także wzmocnisz wizerunek firmy jako odpowiedzialnego społecznie pracodawcy.

 

Przez wszystkie lata projekt Szlachetna Paczka wsparł już 151 tys. rodzin. W tym roku wspólnie możemy zwiększyć tę liczbę! Jak? Oczywiście przekazując pracownikom, w świątecznym prezencie, Szlachetne Karty podarunkowe Edenred.

 

Zarówno z perspektywy pracodawcy, jak i pracownika to idealne rozwiązanie. Z badań Edenred wynika, że aż 93% posiadaczy kart jest zadowolonych z ich użytkowania, ze względu na łatwość i wygodę korzystania z nich.

 

Dzięki kartom podarujesz pracownikom to o czym marzą – ponieważ środki na karcie będą mogli przeznaczyć na wybrany przez siebie cel. Szlachetne Karty podarunkowe są akceptowane we wszystkich terminalach płatniczych w Polsce i zagranicą, w internecie oraz w aplikacji Google Pay. 

 

Dodatkowo zapewnisz pracownikom poczucie dumy, z udziału w ogólnopolskiej akcji i przynależności do odpowiedzialnej społecznie firmy. Korzyści dla pracowników mają wymiar nie tylko emocjonalny, ale również finansowy. Wraz z kartą każdy pracownik otrzymuje dostęp do platformy oszczędnościowej, na której znaleźć może pakiet świątecznych kuponów rabatowych.

 

To Ty decydujesz jaką kwotę przekażesz w ramach akcji. Oszczędzasz czas, jaki trzeba by poświęcić na dystrybucję bonów czy paczek, ponieważ obsługa pracowników jest po stronie Edenred. A ponadto zyskujesz spore oszczędności, dzięki zwolnieniu z PIT – na jednego pracownika zwolnienie wynosi 1000 zł w roku podatkowym. Każda firma, która dołączy do drużyny, otrzyma certyfikat „Szlachetnej Firmy”.

 

Lubisz Ludzi? Dołącz do nas!

 

Dowiedz się więcej o akcji Szlachetna Paczka z Edenred na: https://kartypodarunkowe.edenred.pl/

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

edenred polska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »