Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Szybka jazda z trzymanką!

Szybka jazda z trzymanką!
Zobacz więcej zdjęć »
8 września na Torze Modlin spotkali się fani szybkich aut i wysokiego poziomu adrenaliny!

Wydarzenie zorganizowane zostało przez kierowcę rajdowego i driftingowego Kubę Przygońskiego we współpracy z Tik Tok-iem. To już trzecia edycja wydarzenia SPEED GAMES, podczas którego znane osoby miały okazję na własnej skórze poczuć emocje, jakie daje motorsport. Wydarzenie cyklicznie odbywa się na Torze Modlin.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Czas na rywalizację – rywalizacja na czas!

W ciągu dnia pełnego wrażeń, uczestnicy mieli możliwość wykazać się w dwóch konkurencjach: motus racing i speed (jazda slalomem, jazda po prostej). Wśród kandydatów-celebrytów pojawiły się takie gwiazdy, jak: Akop Szostak, Katarzyna Bożek, Łukasz Wojtyca, Alan Andersz, Karolina Pisarek, Lena Moonlight, Marcin Dubiel, Fagataa oraz Filip Zabielski!

 

Sponsorem wydarzenia był Motus xd - polską firma produkującą pojazdy elektryczne. Ich modele hulajnóg elektrycznych przeznaczone są dla dzieci i dorosłych. W swojej ofercie firma posiada hulajnogi miejskie, które charakteryzują się świetnymi parametrami, doskonałą jakością oraz dobrą ceną. Także wygląd produktów nie jest obojętny. Prosty design, a zarazem mnogość modeli w modnych kolorach sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie! Hulajnogi Motus wyróżniają się na tle konkurencji przede wszystkim bogatym wyposażeniem.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aneta Koszyczek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »