Firma » Finanse

Szybki kredyt gotówkowy dla rolników: NR-1 AGRO

Szybki kredyt gotówkowy dla rolników: NR-1 AGRO
Zobacz więcej zdjęć »
Prace w polu nabierają tempa a wraz z nimi ruszyła szybka akacja kredytowa, skierowana wyłącznie do osób posiadających gospodarstwo rolne, będących rolnikami. Doceniając ich pracę, bank – mistrz Agrobiznesu postanowił znacznie uprościć procedury związane z przyznaniem kredytu tej grupie zawodowej.

Kredyt gotówkowy do 50 000 zł otrzyma każdy rolnik, który przedstawi w banku oprócz dowodu osobistego jedynie dokument potwierdzający posiadanie gospodarstwa rolnego.

   Doświadczenie z ostatniej kampanii, prostego kredytu gotówkowego dla rolników wskazało na trudności związane z przymusową wizytą przedstawiciela banku w gospodarstwie rolnym, którego właściciel starał się o kredyt. Bank, więc tym razem postanowił odstąpić od tego wymogu! Poszedł jeszcze dalej, rezygnując z pobierania prowizji przygotowawczej. Ten bank to oczywiście przyjazny wszystkim pracującym w agrobiznesie: Bank BGŻ, który zaprasza osoby zainteresowane do składania wniosków poprzez Internet kredyty gotówkowe.

- Kwotę kredytu można otrzymać znacznie wyższą w zależności od potrzeb. Bank rozumie jak duże potrzeby mają osoby prowadzące gospodarstwa rolne i trudności związane z wszelkimi dokumentami. Dlatego sprawa każdego klienta rozpatrywana jest osobno, by szybko ustalić wszelkie szczegóły. W zależności od tego czy pieniądze mają być przeznaczone na zakup maszyn rolniczych, modernizację budynków czy zakup ziemi, zostanie dobrany odpowiedni produkt z całej gamy, jaką Bank BGŻ posiada.

   Zabezpieczeniem kredytu są wpływy na rachunek osobisty oraz oświadczenie o uzyskiwanych dochodach, zamiast zaświadczeń o uzyskiwanym wynagrodzeniu – dotyczy to pozostałych klientów ubiegających się o kredyt gotówkowy, nie będących rolnikami.

Akcja kredytowa „AGRO” już się rozpoczęła i nie potrwa długo.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o zarobkach
http://www.get-money.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »