Firma » Finanse

Szybkie pożyczki przez internet - jak to działa?

Pożyczki przez Internet cieszą się coraz większym zainteresowaniem, gdyż jest to szybki i bezpieczny sposób na podratowanie domowego budżetu i możliwość sfinansowania dowolnego celu. Brak zbędnych formalności sprawia, że coraz częściej korzystamy z chwilówek. Jak działają pożyczki przez Internet?
Szybki zastrzyk gotówki bez wychodzenia z domu?

Udanie się do pobliskiej placówki bankowej lub zaciągnięcie pożyczki przez Internet czy telefon – z całą pewnością dostępnych jest coraz więcej możliwości pożyczkowych. Zarządzanie domowym budżetem za pomocą Internetu staje się już standardem wśród konsumentów. Nic więc dziwnego, że pojawia coraz więcej instytucji finansowych oferujących pożyczki na dowód i to bez konieczności opuszczania swojego zacisza domowego. Żadnego kuriera w celu podpisania umowy czy też przedstawiciela bankowego i sterty dokumentów do wypełnienia. Tak zwane chwilówki są dostępne dla wszystkich, którzy ukończyli pełnoletność, posiadają własne konto bankowe i dostęp do Internetu. Wystarczy tak naprawdę kilkanaście minut i możemy cieszyć się z przypływu wolnych środków na konto. 


Pożyczka online w 15 minut – jak to działa?

Odkąd możliwe jest zaciągnięcie kredytu online, pożyczanie pieniędzy stało się niezwykle łatwe. Ponadto powstaje coraz więcej firm pozabankowych oferujących coraz lepsze udogodnienia dla pożyczkobiorców. 

Po wyszukaniu interesującej nas oferty finansowej wystarczy złożyć wniosek online, klikając w odpowiedni link. W wolnych polach zazwyczaj należy wpisać dane zawarte w dowodzie osobistym, czyli imię, nazwisko, adres zamieszkania, PESEL. Dodatkowo wymagany jest numer telefonu komórkowego, na który zostanie wysłany numer PIN potrzebny w formularzu (konieczność weryfikacji). Ostatnim etapem podczas uzupełniania wniosku jest potwierdzenie swojego konta bankowego i tożsamości oraz przelanie symbolicznej kwoty i zaakceptowanie warunków umowy. W przeciągu kilku minut pożyczkobiorca otrzymuje informację o przyznaniu pożyczki SMS-em i emailem. Na podane wcześniej konto bankowe wpływa przelew z ustaloną przez nas kwotą, a na poczcie e-mail pojawia się wiadomość z załączonymi dokumentami (umowa, regulamin). Niektóre firmy pozabankowe wymagają odręcznego przesłania podpisanej umowy na ich adres, a innym wystarczy wysłanie wniosku z odhaczonymi zgodami. 
 

 

Podsumowanie

 

Większość firm pożyczkowych jest w stanie część wniosków rozpatrzeć i zatwierdzić w kilkanaście minut, jednakże zwykle procedura ta trwa od godziny do jednego dnia roboczego. Ponadto w niektórych firmach błyskawiczna wypłata środków jest tylko opcją, a nie normą. Szybka wypłata nie powinna być więc dla nas podstawowym kryterium wyboru oferty pożyczki pozabankowej. Należy też dokładnie zapoznać się z umową i regulaminem przed złożeniem podpisu. Więcej informacji o pożyczkach w 15 minut znajdziesz na stronie: pożyczka online blog. Wejdź i sprawdź nasze artykuły! 
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JoannaS

Komentarze (6)

 • avatar
  ~oewonga 2017-05-18 19:18:24

  Witam! Szebar, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 8000 zł, ale kwota ta i koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści, w którym najwięcej zyskują osoby terminowo spłacające swoje zobowiązania i rozwiązujące interaktywne testy na platformie Kapitalni.org. Spełniając te kryteria, przy kolejnej pożyczce można otrzymać lepsze warunki cenowe pożyczki.

  Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=centrumpr.

  W razie pytań jestem do dyspozycji
  Tomasz | Ekspert wonga.com

  * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

 • avatar
  ~oewonga 2017-05-11 17:13:39

  Witam! Vader, zwykle decyzję poznasz w kilka minut od momentu złożenia wniosku. Jeżeli składasz wniosek podczas świąt państwowych, decyzję kredytową przekażemy najpóźniej w następnym dniu roboczym, maksymalnie do godziny 9:00.

  Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=centrumpr.

  W razie pytań jestem do dyspozycji
  Tomasz | Ekspert wonga.com

  * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

 • avatar
  ~szebar 2017-05-10 11:42:21

  Pierwsza oferta promocyjna bardzo dobra. A przy kolejnej pożyczce jakie są warunki?

 • avatar
  ~vader 2017-04-30 00:02:45

  Jak szybko rozpatrywane są wnioski?

 • avatar
  ~oewonga 2017-04-25 19:39:28

  Witam! Matje dziękuję za skorzystanie z naszej oferty pożyczki. Na rynku polskim wonga.com udziela pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł dla nowych Klientów (koszt pierwszej to 10 zł), ratalnych do 5000 zł dla nowych Klientów oraz 8000 zł dla stałych Klientów. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w przypadku ratalnej do 18 miesięcy. Koszt pożyczki ratalnej jest ustalany indywidualnie po zbadaniu zdolności kredytowej, dzięki czemu możemy przedstawić korzystniejszą propozycję. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.pl. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów.

  Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=centrumpr.

  W razie pytań jestem do dyspozycji
  Tomasz | Ekspert wonga.com

  * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

 • avatar
  ~matje 2017-04-18 21:46:43

  Ja w wonga wybrałem kwotę pożyczki i pożyczyłem 400zł. Wszystko wygodnie i całkowicie online. Po pozytywnej decyzji pieniądze na koncie miałem w kilkanaście minut. Dobra opcja jak dla mnie i do tego korzystna, bo za pierwszym razem koszt to tylko 10zł.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »