Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Targi „Kobieta w Wielkim Mieście” i Janusz Leon Wiśniewski

Targi „Kobieta w Wielkim Mieście” i Janusz Leon Wiśniewski
Zobacz więcej zdjęć »
Targi „Kobieta w Wielkim Mieście” odbędą się w dn. 15 – 17 czerwca w Centrum Konferencyjno– Wystawienniczym MTŁ. Na odwiedzających czekać będą styliści, wizażyści, producenci biżuterii, dystrybutorzy kosmetyków.

styliści, wizażyści, producenci biżuterii, dystrybutorzy kosmetyków. Organizatorzy zaplanowali strefę dla aktywnych i wysportowanych, w której odbędą się pokazy i warsztaty różnych form ruchu m.in.: tańca brzucha, zumby, jogi. Uczestnicy targów będą mogli również poszerzyć swoje horyzonty biorąc udział w rozmaitych warsztatach i wykładach, m.in. z: fotografii, automasażu, decoupagu, zdrowego odżywiania, kreowania wizerunku, gotowania według 5ciu przemian, marketingu. Podczas targów, pod okiem brafitterek, wszystkie Panie będą miały niepowtarzalną okazję dobrać idealny biustonosz. Ponadto, organizatorzy zapraszają do Targowej strefy profilaktyki zdrowotnej. Na odwiedzających czekać w niej będą przedstawiciele m.in. Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych, Salve Medica z mammobusem. Wszystkie odwiedzające mamy na czas zakupów i warsztatów, będą mogły pozostawić swoje pociechy w specjalnie przygotowanej do tego celu strefie malucha.

16 czerwca o godz. 12:30 w ramach Targów odbędzie się spotkanie z Januszem Leonem Wiśniewskim, autorem bestsellera „Samotność w sieci”, który promować będzie swoją najnowszą książkę  „Na fejsie z moim synem”. Spotkanie pod hasłem „Miłość jako związek chemiczny” połączone będzie z podpisywaniem książek. – Mało kto wie, że Janusz Leon Wiśniewski to nie tylko pisarz, ale także naukowiec: fizyk, ekonomista, informatyk i chemik. Od ponad 25 lat pracuje jako chemio-informatyk we Frankfurcie n. Menem. Podczas sobotniego spotkania opowie o miłości w zupełnie innym ujęciu – mówi Monika Kamieńska, Pełnomocnik Prezydent Hanny Zdanowskiej ds. projektu Łódź Miastem Kobiet. Niedzielne popołudnie gościom targów  umili koncert Anny Cymmerman w towarzystwie Romualda Spychalskiego i Anny Jurczyńskiej (17 czerwca, godz. 16:00).

Dla zwiedzających targi są otwarte w piątek i sobotę w godz. 10:00 – 18:00, zaś w niedzielę w godz. 11:00 – 20:00.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »