Moda » Odzież

Targi mody w Wola Parku

Targi mody w Wola Parku
Zobacz więcej zdjęć »
Od 20 do 23 kwietnia w Wola Parku odbędzie się kolejna edycja targów OFF-Fashion Store. To świetna okazja dla wszystkich miłośników mody, by uzupełnić garderobę o nowe kolekcje ubrań i akcesoriów od młodych, polskich projektantów.

Podczas najbliższych targów mody klienci Centrum będą mieli szansę zakupić ciekawe modele na sezon letni. Nie zabraknie modowych rarytasów zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Bawełniane i wygodne ubrania znajdą u Dress You Up, z kolei kolorowe o ciekawej fakturze u Spider and Wolf. Zwolenniczkom klasycznej elegancji idealnie skrojone koszule zaproponuje La Woman. Oryginalne torby będzie można dostać u Bag’s Philosophy i LadyBag. Nietuzinkowe zegarki odwiedzający zakupią w Drobinach Czasu, a ręcznie wykonywaną biżuterię w M’aime. Wiele fasonów okularów przeciwsłonecznych zaprezentuje Sunlovers. Na targach pamiętano o dzieciach. Ubranka dla najmłodszych przygotowała między innymi firma Ooch, a wyjątkowe zabawki w ZuArt Handmade Toys.  

 

Targi Mody Off-Fashion Store odbędą się na poziomie 0 w okolicy sklepu C&A. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »