Dom » Budownictwo

Targi w formule online: Taconova prezentuje innowacyjne rozwiązania na ISH 2021

Targi w formule online: Taconova prezentuje innowacyjne rozwiązania na ISH 2021
Zobacz więcej zdjęć »
Instalatorzy, projektanci, handlowcy i przedsiębiorcy z branży od lat odwiedzają targi ISH we Frankfurcie, żeby zapoznać się z nowościami. Chociaż w 2021 roku nie jest to możliwe w tradycyjnej formie, w dniach 22-26 marca zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Taconova w sposób wirtualny.

W ramach obecności producenta na targach, odwiedzający będą mogli obejrzeć nowości oraz wymienić informacje na temat najnowszych trendów w dziedzinach, takich jak równoważenie hydrauliczne, ogrzewanie płaszczyznowe oraz technika systemowa, armaturowa i pompowa.

Nowoczesne i jednocześnie łatwe w montażu rozwiązania dla oszczędnego ogrzewania i dystrybucji wody to kluczowe kompetencje firmy Taconova, która od 60 lat jest synonimem wysokiej jakości produktów i usług w branży instalacyjnej. Podczas tegorocznych targów ISH, w centrum uwagi znajdą się wysokowydajne pompy cyrkulacyjne oraz inteligentne moduły świeżej wody użytkowej. W dziedzinie techniki pompowej Taconova prezentuje nowy, wyjątkowo kompaktowy model, oraz szereg inteligentnych funkcji, które uzupełniają istniejący asortyment w sposób zorientowany na przyszłość.

Dla większego komfortu i bezpieczeństwa wprowadzono również innowacje w kategorii modułów świeżej ciepłej wody. Producent zmienił tutaj dotychczasowy system i wyposażył go w większości we własne pompy. Nowa wersja oprogramowania ułatwia instalatorom uruchomienie i obsługę urządzenia. Taconova zmodyfikowała również design swoich nowych modułów: elegancka obudowa podkreśla funkcjonalność produktu i dbałość o detale.

Taconova serdecznie zaprasza klientów i wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z nowościami podczas targów ISH w wersji online. Już teraz można umówić się na spotkanie z przedstawicielami firmy w formie rozmowy telefonicznej lub wideokonferencji, korzystając z linku:

https://www.taconova.com/pl/ish/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

IRMEDIA Ireneusz Kalinowski
http://irmedia.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »