Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Targi zajęć pozaszkolnych

Już niedługo koniec roku szkolnego, ale zawsze jest dobry czas na rozwijanie zainteresowań i pasji! Dlatego Centrum Handlowe Auchan Gdańsk zapraszamy na czerwcowe Targi zajęć pozaszkolnych. W sobotę 22 czerwca swoją ofertę zaprezentują placówki z Trójmiasta i okolic.

W programie Targów zajęć pozaszkolnych w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk każde dziecko znajdzie coś ciekawego dla siebie. Będzie można wziąć udział w zajęciach pokazowych, warsztatach programowania, zabawach matematycznych, pokazach sztuk walki, miniwarsztatach językowych, konsultacjach i poradach logopedycznych. Na dzieci czeka również mnóstwo dobrej zabawy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Podczas sobotnich targów swoje propozycję zajęć dla dzieci zaprezentują GO4Robot – robotyka dla dzieci, Akademia Coś Tam Wymyślę, Logopeda dziecięcy "rrr", Fundacja Mam Marzenie, GYMbee – gimnastyka dla dzieci oraz Champion Szkoła Sportów Walki. Na uczestników targów czekają upominki oraz karnety na zajęcia.

Targi zajęć pozaszkolnych odbędą się 22 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »