Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Targi zajęć pozaszkolnych w Porcie Łódź

Targi zajęć pozaszkolnych w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Początek roku szkolnego to idealny czas, by odkryć pasje dzieci i wybrać dla nich odpowiednie zajęcia pozaszkolne. W najbliższy weekend (2- 4 września) w Porcie Łódź dzieci i ich rodzice poznają ofertę organizowanych w Łodzi zajęć edukacyjnych, artystycznych i sportowych.

Pierwszy weekend roku szkolnego w Porcie Łódź będzie świetną okazją do sprawdzenia, jak ciekawie zorganizować czas uczniów także po lekcjach. W najbliższy piątek, sobotę i niedzielę w godzinach otwarcia centrum, przy sklepie IKEA, odbędą się Targi zajęć pozaszkolnych, podczas których dzieci i ich rodzice poznają ofertę pozaszkolnych zajęć edukacyjnych, sportowych i artystycznych.

- Zajęcia pozaszkolne mają duży wpływ na wyzwalanie
i kształtowanie talentów dzieci. Pozwalają rozwijać pasje, dostarczają ciekawych przeżyć, otwierają przed młodymi ludźmi nowe możliwości
– mówi Emilia Lange - Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź. – Oferta zajęć pozaszkolnych jest obecnie bardzo szeroka i często pojawia się problem z wyborem odpowiednich form spędzania wolnego czasu dla naszych dzieci. Aby tę decyzję ułatwić postanowiliśmy zaprezentować naszym klientom ofertę łódzkich szkół, firm i instytucji. Dzięki temu rodzice będą mogli sprawdzić, co najbardziej interesuje ich pociechy -  dodaje.

Wśród wystawców obecnych na targach zajęć pozaszkolnych w Porcie Łódź znajdą się m.in.: szkoły językowe, organizatorzy zajęć i warsztatów dla dzieci, szkoły tańca, kluby sportowe, a nawet auto szkoła. Więcej informacji o targach znajduje się na stronie internetowej www.portlodz.pl.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 4 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »